Reklam

Haftalık CoinShares Raporu: Kripto Varlık Yatırım Ürünlerinde 87 Milyon Dolarlık Nakit Girişi!

CoinSahres, son raporunda kripto varlık yatırım ürünlerindeki haftalık nakit giriş ve çıkışlarına ilişkin verileri paylaştı.
09:53
31 Mayıs 2022
ABD Doları, Kripto Karşısında Eziliyor! Efsanevi Yatırımcı: Bu Durum Kripto Paraların Sonunu Getirebilir
Okuma Süresi: 2 Dakika

CoinShares, son raporunda kripto varlık yatırım ürünlerindeki nakit giriş ve çıkışlarına ilişkin önemli veriler paylaştı. CoinShares raporuna göre kripto varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta 87 milyon dolarlık nakit girişi kaydedildi.

CoinShares, Haftalık Nakit Akışlarına İlişikin Verileri Paylaştı

CoinShares, son raporunda kripto varlık yatırım ürünlerindeki nakit giriş ve çıkışlarına ilişkin önemli verileri paylaştı ve geçen haftaya ilişkin pozitif verilere dikkat çekti. CoinShares’in son raporundaki verilere göre kripto varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta 87 milyon dolarlık nakit girişi kaydedildi. CoinSahres, Bitcoin tabanlı yatırım ürünlerinde 67 milyon dolarlık bir nakit girişinin görüldüğünü belirtti. Ayrıca CoinShares verilerine göre Ethereum tabanlı yatırım ürünleri geçen hafta piyasanın aksine negatif bir nakit akışı kaydederken, çoğu kripto varlık yatırım ürününde ise pozitif nakit akışları kaydedildi.

Öte yandan kripto varlık yatırım ürünleri geçen hafta 87 milyon dolarlık bir nakit akışı kaydederken, Bitcoin (BTC) de yeni haftaya yükseliş ile başladı. Kripto para piyasası, Bitcoin’deki yükseliş ile birlikte yönünü yeniden yukarı çevirdi.

Kripto Para Piyasası Yükselişte

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri ile başladı ve kaydettiği son değer artışlarının ardından 31.500 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin’in 32.000 dolar seviyelerine yaklaşması ile birlikte değer artışlarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer artışlarının ardından 2.000 dolar seviyelerine önemli ölçüde yaklaştı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 1,37 trilyon dolara ulaştı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar