Gözler Bu Altcoin’e Çevrildi! Popüler Borsa Bu Altcoin’i Listeledi Fiyat Yüzde 45 Arttı

Bu altcoin'in fiyatı popüler kripto para borsası Crypto.com'un listelemesi ile birlikte %45 arttı.
12:45
17 Aralık 2021
Gözler Bu Altcoin'e Çevrildi! Popüler Borsa Bu Altcoin'i Listeledi Fiyat Yüzde 45 Arttı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası düşüş ve yükselişler yaşarken bu altcoin‘in fiyatı popüler kripto para borsası Crypto.com‘un listelemesi ile birlikte hızlı bir artış başlattı.

Bu Altcoin Yüzde 45 Arttı

Popüler kripto para borsası Crypto.com platformunda yeni bir altcoin’i listeledi. Bu altcoin, sürpriz bir borsa listelemesinin ardından kripto dünyasını büyüledi.

Yeni bir blog gönderisinde popüler kripto para borsası Crypto.com, kullanıcıların USD, EUR, GBP ve yaklaşık iki düzine diğer fiat para birimini kullanarak Spell Token (SPELL) satın alabileceğini duyurdu.

Crypto.com’un yeni listelemesiyle birlikte Spell Token, popüler kripto para borsası tarafından desteklenen 200’den fazla kripto para birimi ve stabilcoin’den oluşan listeye dahil oldu.

Crypto.com’un bu listeleme haberi, Spell Token’in (SPELL) fiyatını gökyüzüne gönderdi ve duyurudan hemen sonra 0,011 dolardan 0,016 dolara ulaşarak %45’lik rekor bir artışa imza attı.Öyle ki SPELL, yaşanan bu artışın sonucunda son bir haftanın en yüksek seviyesine yükseldi.

Popüler kripto para borsası ayrıca kısa süre önce Los Angeles Lakers, Formula 1 Racing ve UFC dahil olmak üzere önde gelen birkaç spor franchise ile kurduğu ortaklıkları duyurdu.

Spell Token, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son artışın ardından bir miktar geri çekildi ve son 24 saatte %5’lik bir düşüş yaşadı. SPELL 2 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,035 dolara ulaştırken şu anda 0.014 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Spell Token (SPELL) Nedir?

Spell Token (SPELL), kullanıcıların faiz getiren kripto varlıkları (yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI gibi) şeklinde teminat yatırmalarını sağlayan bir platform olan Abracadabra.money’i yöneten bir tokendır. 1,00 ABD Doları değerini korumaya çalışır.

Kullanıcılar, kendilerine platform oy hakları ve protokol tarafından oluşturulan ücretler için talepte bulunacak sSPELL token’larını elde etmek için SPELL‘i stake edebilirler.

Spell Token ayrıca, CoinMarketCap verilerine göre kripto para birimleri sıralamasında 2800. sırada yer alırken altcoin toplamda 210 milyar arza sahiptir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar