Gains Network (GNS) Coin Nasıl Alınır?

20:45
17 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Gains Network, Polygon ağında faaliyet göstermeye başladı. Şu anda gTrade üzerinde çalışıyorlar. Likit, güçlü ve kullanıcı dostu bir ticaret platformu olarak tanımlanıyor. Ek olarak, sentetik mimarileri, gTrade’in diğer tüm platformlardan daha fazla sermaye verimli olmasını sağlamayı hedefliyor. Daha düşük işlem ücretlerinin yanı sıra çok çeşitli kaldıraçlar sunmayı amaçlıyorlar

Gains Network (GNS) Nedir?

Kullanıcılar Gains ile kriptoda 150x’e ve forex’te 1000x’e kadar kaldıraç kullanabilir. Kullanıcılar ayrıca 100x’te hisse senetlerinden ve 35x’te endekslerden yararlanabilirler. Yapılan açıklamalara göre tüm operasyonun sorunsuz çalışmasını sağlayan dört ana husus bulunuyor.

Açıklamalara göre ilk olarak, merkezi olmayan bir kasa ve likidite havuzuna sahipler. Ayrıca, birden fazla işlevi olan yerel bir token ve diğer tesislerin çalışmasını toplayan ve kontrol eden bir protokole sahipler. GTrade ayrıca sahiplerine platformda belirli avantajlar ve teşvikler sağlayan NFT’lere sahip.

Öte yandan açıklamalara göre GNS token, Gains Network’ün yerel ve fayda tokeni olarak tanımlanıyor. Ayrıca gTrade platformunu da finanse eder. Gains Network’ün merkezi olmayan yönetimi resmi olarak başlatıldığında, GNS tokenı bir yardımcı token haline gelecek. Aynı zamanda ekosistem için bir değer deposu olacak. Şu anda bir likidite verimliliği mekanizması. Gains Network’ün kaynaklarını en üst düzeye çıkarmasına ve mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sağlamasına olanak tanınmasını amaçlıyor.

Ayrıca açıklamalara göre Gains Network kendi DAO’su üzerinde çalışıyor. DAO hayata geçtiğinde, GNS aynı zamanda bir yönetişim tokenı olarak da işlev görece. Token sahipleri kararlar alabilecek ve protokolü yönetebilecek.

GNS Coin Nereden Alınır?

GNS Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. GNS Coin; Binance platformunda GNS/BTC ve GNS/USDT paritelerinde işlem görüyor. GNS Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 10 dolardan alım satım işlemi görüyor.

GNS satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de GNS Coin satın alabilirsiniz. GNS/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. GNS/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından GNS Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar