X


FTX Yeni Listelemesini Duyurdu: Tüm Gözler O Kripto Paraya Çevrildi

Popüler kripto para borsası FTX, yeni token listelemesini duyurdu.
13:37
28 Eylül 2021

Dev kripto para borsası FTX, yeni token listelemesini duyurdu. FTX, Blocto uygulamasının yerel kripto para birimi olan Blocko Token‘ı listeleyeceğini duyurdu.

Blocto Token Nedir?

Blocto Token (BLT), Blocto ekosisteminin cüzdan, ürün ve kullacılar arasındaki bağlantıyı sağlayarak hizmet eden platformun yardımcı ve yönetim token’ıdır. Blocto IDO aşamasında fiyatı 0.4 dolar olarak belirlenirken yarın itibarıyla FTX borsasında listelenecek. BLT ekibi 24-27 Eylül arasında ön satış aşamasını tamamlarken 29 Eylül tarihinde işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsasında yerini alacak.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Blocto; Ethereum, Tron, Flow ve Solana blok zincirlerini destekliyor. Blocto kullanıcıları farklı cüzdan türlerinde de aktif olarak tek bir uygulamada farklı blok zincirlerindeki dApp‘lere ve NFT‘lere erişebiliyor.

Blocto kullanıcıları, App Store ve Google Play’dan indirilen herhangi bir uygulama gibi çok basit ve akıcı bir deneyim ile giriş aşamasını gerçekleştirir.

FTX Popülaritesini Artırıyor

Dev kripto para borsası FTX, başarılı girişimci Sam-Bankman Fried tarafından kuruldu. Genç yatırımcı, başarılı projesiyle günbegün popülaritesini artırmaya devam ediyor. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası konumuna yükselen FTX, token listelemeleri ile gündem olmaya devam ediyor.

FTX borsasının yerel kripto para birimi FTX Token (FTT), 9 Eylül tarihinde kripto para piyasası genel trendine meydan okuyarak ATH kaydetmişti. FTT, 85 dolara dokunurken tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Ancak ani yükselişi bir geri çekilme izlerken FTT bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 51 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar