X


Forbes Analisti Uyardı: Bu Kripto Paraların Yükselişine Dikkat

2020 yılının sonlarında hangi kripto paralar yükselişlerine devam edebilecek?
17:11
27 Ekim 2020

Forbes üzerinde birçok analizi yayınlanan Ava Trade analisti Naeem Aslam, 2020 yılının kesinlikle çok zor olduğunu ancak bazı kripto paraların diğerlerine kıyasla çok daha iyi bir seviyede kalabildiğini düşünüyor. Aslam, 2020 yılına damga vuran kripto paranın sanıldığı gibi Bitcoin veya XRP olmadığını vurguladı. Ünlü analiste göre 2020 yılına damga vuran kripto para her açıdan Ethereum oldu.

Ethereum 2020’ye Damga Vurdu

Aslam tarafından yayınlanan verilere bakıldığında Ethereum’un yılın başından bu yana %206 artış yakaladığı görülüyor. Lider kripto par birimi ise Mart ayındaki düşüş sayılmaksızın sadece yıl başından bu yana olan performansı ile %82 artış yakalayabildi. En büyük dördüncü kripto para birimi XRP ise bu süreçte %30 yükseldi.

Aslam, önümüzdeki tarihlerde Bitcoin, XRP ve Ethereum’un dikkat çekecek yükselişlere imza atabileceğini düşünüyor. Ancak ünlü analiste göre Ethereum 2.0 gelişmesinin duyurulması ile beraber gözler tamamen Ethereum’a ve bunun yükselişine çevrilecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ethereum

Ethereum 2.0 için net tarih verilmese de bu konuda son adımlara gelindiği ve test ağının tam anlamıyla hazır olduğu biliniyor. Hem Aslam hem de birçok analist Ethereum 2.0 ile toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto paranın sert bir artış yaşayacağını düşünmekte. Tabii ki bu esnada Bitcoin’in de PayPal haberi ile başlayan yükseliş trendi devam edecek ve iki kripto para birimi rekora doğru ilerleyecek.

Yine de uzman isme göre Ethereum fiyatı önümüzdeki aylarda en çok dikkat çeken konu olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar