X

Flexacoin Nasıl Alınır?

Ödeme odaklı kripto para birimi Flexacoin nedir?
16:51
10 Kasım 2020

Flexacoin, anlık kripto para ödemeleri için tasarlanan bir kripto para birimidir. Flexacoin tarafından yapılan tanımda da bunun ödemeler, teminatlı bireysel harcamalar ve buna benzer durumlar için oluşturulan dijital teminatlı bir token olduğu vurgulanıyor. Müşterilerin özellikle kripto para ödemesi yapmak istedikleri durumlarda kripto para ödeme altyapısı eksikliğini gidermeyi hedefleyen Flexa ağı son dönemde ciddi bir popülerlik de elde etmiş gibi gözüküyor.

Kullanıcılar satış noktasında QR kod okutarak direkt olarak Flexa Network Protocol altyapısı üzerinden kripto para ile ödeme yapabilmekte ve söz konusu kripto para anında itibari paraya çevrilmekte. İtibari para da neredeyse saniyeler içerisinde satıcının hesabına aktarılmakta.

Flexacoin Nedir?

Peki Flexacoin (FXC) bu bağlamda tam olarak nerede yer alıyor? FXC Coin ekibi kripto para ile yapılan ödemelerin belirli bir kısmını kullanıcılara hediye etmekte ve söz konusu hediye FXC Coin olarak yapılmakta.  Özellikle DeFi sektöründe görülen patlama ile beraber önemli bir fiyat yükselişi yakalayan Flexacoin, önümüzdeki günlerde de kripto para ödeme altyapısı ile dikkat çekmeye devam edebilir gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

FXC Coin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,003917 dolardan işlem görmekte ve dolaşımdaki arzı 7.273.713.838 FXC olarak belirlenmiş. Peki FXC Coin almak isteyen kripto para yatırımcıları bunu nasıl ve nereden yapabilirler?

FXC Coin, Bittrex kripto para borsası üzerinden kolaylıkla alınabilmekte.

FXC Coin Nereden Alınır?

FXC Coin almak için Bittrex kripto para borsasını kullanmak hem likidite hem de güvenlik açısından oldukça makul olacaktır. Peki Bittrex üzerinden FXC Coin nasıl alınır?

FXC Coin tam olarak nasıl ve nereden alınır? FXC  Coin dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan  Bittrex üzerinden alınabilir.

  • FXC satın almak için ilk olarak borsaya BTC göndermek gerekiyor.
  • Bittrex üzerinde desteklenen tek işlem çifti BTC gönderdikten sonra “markets” sekmesine tıklayıp FXC /BTC işlem çifti seçilir.
  • Açılan kısımda sağ taraftan alınmak istenene miktarda FXC’yi, BTC fiyatı bazında girin.
  • İstediğiniz miktarı girdikten sonra işleme onay vererek FXC alma işlemini güvenle tamamlayın.

Böylelikle FXC alma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar