Reklam

Fiyatı Hızla Katlanabilir, Yeni Bloktopia Geliyor! NFT Avcısı Analist 2 Projeyi Duyurdu!

Bu NFT projeleri için erken dönem yatırım fırsatı ayağınıza gelmiş olabilir.
23:30
14 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bu yıl birçok alt sektörün kripto para ekosisteminde patladığına şahit oldu. Dogecoin (DOGE) öncülüğünde şaka coinleri ve sonrasında DeFi projeleri ciddi bir popülerlik yakaladı. Birkaç ay içinde ise Visa öncülüğünde NFT çılgınlığı başladı. Halen çok yoğun ilgi gören NFT’ler ciddi kazanç fırsatları sunmaya devam ediyor. BitBoy Crypto kanalındaki analistler ise iki NFT projesi hakkında kısa süre önce bir uyarı yayınlandı. BitBoy Crypto kanalına göre bu gizli iki mücevher fiyatını hızla katlayabilir.

İçerik Rehberi

Cyber Hornets

Cyber ​​Hornets Colony Club, Ethereum (ETH) ağında bulunan ve 8888 benzersiz ERC-721 NFT koleksiyonundan oluşuyor. NFT analistine göre bu proje özgünlük anlamında oldukça başarılı görülüyor. Sıfırdan tasarlanan bu koleksiyonun birçok özelliği bulunuyor.

Toplam 340 farklı özelliği sahip benzersiz 8888 NFT tamamen eşsiz olacak şekilde rastgele oluşturuldu. Çizgi roman tarzında basılan Cyber ​​Hornet aynı zamanda gelecekte NFT sahiplerine birçok ayrıcalık getirecek.

Cyber Hornet, kullanışlılıkları ve çılgın sanat eserleri göz önüne alındığında patlamaya hazır.”

BitBoy Crypto bu eserlerin yakın gelecekte çok ciddi patlama yapabileceğini düşünüyor.

Ether Towers

Ethereum Towers, merkezi olmayan, topluluk öncelikli, sosyal bir gayrimenkul projesidir. Bloktopia benzeri bir proje olan Ethereum Towers onun kadar ilgi görebilir. Sanal gökdelendeki çoğu daire halen alıcılarını bekliyor. Bu sanal gökdelendeki mülk sahipleri birçok sürpriz ödül kazanacak. Ancak şimdilik Bloktopia kadar topluluğun güvenini kazanabildi diyemeyiz.

Metaverse meraklıları bu projeye çok ciddi ilgi gösterecektir. Sandbox veya Decentraland gibi kuleler inşa etmek yerine, daha farklı bir konsept ile projeyi duyurdular. İnsanlar öncelikle belirli bir kat veya oda satın alacaklar. Hatta çatı katını bile, sonrasında buradan gelen fonlarla bir metaverse inşa edilecek”.

Bu projede sadece bir daire alarak ciddi kazançlar yakalayabilirsiniz. Her şeyi yasal olacak şekilde düşünüyorlar. Bloktopia projesini inşa edilmiş bir bina olarak düşünürsek Ethereum Towers henüz topraktan bir inşaata girmeye benziyor. Projeye ne kadar erken girerseniz o kadar fazla kazanç yakalamanız mümkün olabilir. En azından BitBoy Crypto analistleri böyle düşünüyor.

Bu proje henüz güvenirliğini tam anlamıyla ispatladı diyemeyiz her ne kadar 0,44 ETH’den alım yapan yatırımcılar olsa da detaylı araştırma yapmanız elzemdir. Henüz internet siteleri bulunmuyor linktr profillerinden diğer hesaplarına ulaşmanız mümkündür.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar