reklamı kapat

Ethereum’da Düşüşü Bilen İsimden Nokta Atışı Yeni ETH Tahmini!

Ethereum'un düşüşü bu analize göre yakında son bulabilir.
19:11
27 Ağustos 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum son günlerde ve haftalarda sert bir düşüş yaşıyor olsa da kendini teknik analizde yeni yeni belli eden bir model, aslında yeni bir rekorun arifesinde olunduğuna işaret ediyor. Hem Bitcoin hem de Ethereum’un yaklaşık olarak %15 civarındaki düşüşleri, piyasayı sanılandan çok sarstı.

Bu da balinaların ve bazı tecrübeli yatırımcıların düşüşü fırsata çevirdiklerine işaret ediyor. Temel faktörlerin yanı sıra daha önce yaptığı tahminlerinde yanılmayan ve hem XRP hem de Bitcoin için başarılı tahminler yapan bir kişinin analizi, ETH yatırımcılarına ciddi anlamda umut verdi.

Ethereum İçin 500 Dolar Geliyor

Analist, oluşan yeni bir formasyonun ETH/USD işlem çifti için 500 dolara kadar yükseliş yaşanabileceğini ifade ettiğini vurguladı. 500 dolarlık seviyeye ulaşılması, ETH fiyatının 2020 yılı rekorunu kırması anlamına geliyor. Kripto para analisti İl Capo of Crypto, aslında bu düşüşü günler öncesinden bile bilmişti.

Analist 18 Ağustos tarihindeki analizinde ETH’nin 395 dolara, BTC’nin ise 11.100 dolara kadar düşeceğini belirtti. Görünüşe göre analistin iki önemli tahmini de tuttu ve sıra şimdi 500 dolarlık ETH yükselişine geldi.

Ethereum fiyatının uçuşa geçmesi ve 500 doları görmesi ise diğer altcoin’ler için de rekor getirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.