X


Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Dogecoin (DOGE) Yorumları

ETH, ADA ve DOGE'de son durum.
23:45
1 Haziran 2021

Kripto para piyasasında farklı kripto para birimleri ile doymuş durumdaki kripto paralar arasında yatırım yapmak için zor bir dönem olabilir. Birçok yeni yatırımcı lider kripto para birimi Bitcoin hakkında bazı bilgilere sahiptir. Bununla birlikte, kripto yatırımlarını çeşitlendirmelerinin yolu altcoin’lerde geçiyor. En büyük altcoin Ethereum, son günlerin en çok konuşulan kripto parası Dogecoin ve en popüler kripto para birimlerinden biri olan Cardano mevcut piyasada bir alım fırsatı yaratıyor olabilir mi?

Ethereum (ETH)

En büyük altcoin Ethereum, piyasada büyük hamleler yapmaya devam ediyor ve birçok milyarder isme göre Bitcoin’e alternatif bir varlık. ETH, geçtiğimiz ay 4.500 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Ethereum Blockchain’i birçok DeFi projesine ev sahipliği yaparken artık NFT’ler için de tercih edilen bir seçenek. Bazı analistler, Blockchain sisteminin gelişimi ve potansiyeli açısından Ethereum’un Bitcoin’den üstün olduğunu ileri sürüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Teknik grafik verileri Ethereum’un kritik destek fiyatının üzerinde olduğunu ve mevcut fiyatın altında keskin bir düşüşün beklenmediği yönünde sinyal veriyor.

Cardano (ADA)

Dikkatle takip edilmesi gereken bir diğer altcoin ise Cardano‘dur. Cardano blok zinciri, dünya çapında çeşitli blok zinciri tabanlı altyapıları desteklemek adına büyük hedefler ortaya koyuyor. Cardano ağının gelişimi ADA fiyatında olumlu etki yaratması bekleniyor.

Cardano grafikleri, mevcut piyasa koşullarına göre olumlu bir seyir izliyor. Cardano’nun geliştirici şirketi IOHK, Afrika kıtasına adım attı. Etiyopya’da bir okulda uygulanacak sistemi destekleyecek olan ekip, bu bölgede önemli adımlar atmaya hazırlanıyor.

Dogecoin (DOGE)

Son günlerinde en çok konuşulan kripto para Dogecoin, yıl başından bu yana %12.000’lik bir artışla inanılmaz bir ralliye imza attı. DOGE’un son boğa koşusu Tesla CEO’su Elon Musk tarafından yönetilirken Mark Cuban gibi milyarder isimlerin desteğini aldı. DOGE teknik verileri, düşüşün ardından toparlanmayı onayladı. DOGE’un Twitter ve Reddit platformlarındaki coşkulu topluluğu rallinin bitmediğini ve hedefin 1 dolar olduğunu dile getiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar