X


EOS ”Büyük Haber” Öncesi 10 Ayın Rekorunu Kırdı!

EOS, 1 Haziran tarihinde yapılacak olan büyük bir duyuru söylentisi sonrası yükselişe geçti.
15:00
28 Mayıs 2019

Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi konumundaki EOS, bugün büyük bir olaya imza atarak son 10 ayın fiyat rekorunu kırdı ve 8 doların üzerine çıktı. Asya piyasasının açılması ile 8,272 dolara kadar ilerleyen EOS, basın saatine göre hafif bir düzeltme yaşasa da hala 24 saatlik grafikte %14.43’lük artışın keyfini çıkarmakta. Özellikle iki gündür inanılmaz bir artış yaşayan EOS, toplam piyasa değerine 1 milyar doların üzerinde sermaye ekledi.

EOS, EOS USD

EOS’un Yükseliş Sebebi Ne?

EOS aslında geçtiğimiz günlerde gündeme gelen büyük bir haber ve bunun devamındaki gizem ile yükselişe geçti. EOS‘un arkasındaki firma olan Block.one geçtiğimiz hafta ilk yatırımcılarına %10 oranında hisse geri satın alma teklifi götürmüştü. İlgili haberin devamını buradan okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra firma hakkında 1 Haziran tarihinde büyük bir duyuru yapacakları söylentileri de kulaktan kulağa yayılmaya başladı ve bu bilgi yavaş yavaş fiyatlanıyor.


Eğer EOS 1 Haziran tarihinde gerçekten de büyük bir ticari ortaklık benzeri duyuru yapar ve birim fiyat olarak 8.40 doları kırabilirse, yakında top 10 içerisinde büyük bir sıra değişimi görebiliriz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar