X

Efsane Analist, XRP’yi Yerden Yere Vurdu!

Peter Brandt yine XRP yatırımcılarının tepkisini çekti.
19:31
17 Eylül 2020

Peter Brandt sadece kripto para sektöründe değil neredeyse bütün alım satım yapılan sektörlerde tanınan ve bilinen bir isim halini aldı. Brandt bu sektörde Bitcoin hakkında yaptığı açıklamaların yanı sıra, toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP hakkında söyledikleri ile de tanınıyor. Genellikle XRP’yi eleştiren Brandt yine benzer bir açıklamada bulunmayı ihmal etmedi.

Ripple En Büyük XRP Sahibi!

Bir Twitter takipçisi ile yazışırken sert bir açıklamada bulunan Brandt, Ripple’ın en yüksek miktarda XRP’ye sahip olmasından dolayı asla XRP’ye güvenmediğini ifade etti. Ripple’ın toplam XRP arzının %60’ından fazlasına sahip olduğu biliniyor.

Bu tartışma ise Ripple’ın en büyük destekçilerinden SBI Holdings CEO’su Yoshitaka Kitao’nun Japonya Başbakanı Yoshihide Suga tarafından ekonomik danışman olarak seçilmesinden sonra başladı. İlgili habere “sahte haber” yorumunda bulunan Brandt, XRP yatırımcılarının tepkisini de çekti.

XRP fiyatı ise bütün bu yorumların ışığında yükselmeye ve önemli direnç noktalarını kırmaya devam ediyor. ETH ve BTC’nin sert düştüğü anlarda bile yükselmeyi sürdüren XRP, 0,25 dolara doğru ilerlemekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar