X


E-coin’den Visa Özellikli Bitcoin Debit Kart

08:30
26 Ağustos 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Daha önce sizlerle paylaştığımız ve çekiliş ile 3 şanslı okurumuza hediye ettiğimiz Master Card özellikli Bit-x Debit kartın ardından yeni bir Bitcoin cüzdan ve debit kartı daha piyasaya çıktı.

Bu sefer Visa iş birliği ile piyasaya çıkan E-coin yeni debit kartın tanıtımını gerçekleştirdi. Bu kart sayesinde, kullanıcılar BitCoin cüzdanlarından kartlarına yükleme yaparak Visa kabul edilen her yerde harcama yapabilecekler.

Yüklemeler Bitcoin cüzdan mobil uygulamasından veya internet üzerinden yapılabilecek. Kart sayesinde, ülke fark etmeksizin yaklaşık 30 milyon ATM’de ve 25 milyon işletmede harcama yapılabilecek.

E-coin, debit kart sayesinde dolar, euro veya herhangi bir para birimi ile kolay ve hızlı işlem yapmayı sunuyor. Şirket ayıca kart kullanıcılarına bir ortaklık programı da sunuyor. Kullanıcıların, referansı ile kart alanların yaptığı bürüt harcamaların üzerinden kullanıcılar ilk yil %10, daha sonraki yıllar ise %5 BitCoin kazanması mümkün olacak. Müşteriler kendi kartlarını sipariş ederken %25’lik bir indirimden de yararlanabilecek. Kullanıcıların yaptıkları her harcama ve kazanımlar, eş zamanlı olarak kendi sayfalarında görüntülenebilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar