X

Dego Finance Coin Nasıl Alınır?

Dego Finance Coin Nasıl Alınır?
17:00
4 Haziran 2021

Dego Finance, bir dizi eğlenceli akıllı uygulama aracılığıyla NFT’lerin amacını ve faydasını yenilemeyi amaçlayan bir DeFi projesidir.

Dego Finance (DEGO) Nedir?

Dego Finance (DEGO), NFT operasyonlarını geliştirmeyi hedeflen bir DeFi protokolüdür. Proje, kullanıcıların blok zinciri alanına çeken bağımsız ve açık bir NFT ekosistemi olarak inşa edilmiştir. NFT Suite; tüm NFT işlemlerini kapsayan, NFT yayınlanması, açık artırmalara katılım ve NFT alım satımı gibi hizmetleri kapsar.

Dego Finance, zincirler arası bir Katman 2 altyapısı sağlamak adına bir NFT protokolü oluşturmuştur. Dego Finance, Binance Smart Chain, Ethereum ve Polkadot gibi çoklu blok zincirleri üzerine inşa ederek projelerin kullanıcılar kazanmasına, token dağıtmasına ve çeşitli NFT uygulamaları geliştirmesini sağlar. Platform, NFT’lerin tüm işlemlerini barındıran ve operasyonların eksiksiz yürütülmesini sağlayan DEGO NFT Suite’i içerir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

NFT Madenciliği: NFT’leri ve maden ödüllerini paylaşılır.

Müzayedeler: NFT müzayedeleri, FOMO3D ile gerçekleştirilir.

NFT Pazarı: Kullanıcılar, Treasureland’de NFT alım satımı yapabilir.

ScanDrop: Kullanıcıların QR kodlarını taratarak NFT airdroplarına katılmalarını sağlayan bir dApp.

Dego Finance, ilk olarak Eylül 2020’de Ethereum blok zincirinde piyasaya sürüldü. Ancak daha sonra düşük ücretlerden yararlanmak için Binance Smart Chain’e geçti. Projenin arkasındaki geliştiriciler, dünyanın bir yanına dağılmış durumda ve platformun büyümesine, geliştirilmesine odaklanmak adına isimsiz kalmayı tercih ediyor.

DEGO Coin Nereden Alınır?

DEGO Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden alınıp satılabilir. Dego Finance Coin, şu an platformda DEGO/BTC, DEGO/BUSD ve DEGO/USDT işlem çiftlerinde aktif bulunuyor. DEGO, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 7.17 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

DEGO Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekir. Üyeliğin tamamlanmasının ardından hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi gönderilmelidir. Bakiyenin eklenmesi ile birlikte yukarıda belirtilen üç işlem çiftinde de alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. DEGO’yu satın almak için seçilen işlem çiftinin arayüzüne gidilmesi ve limit kısmına miktar belirtilmesi gerekir. Miktarın belirtilmesi ile “DEGO Al” seçeneğine tıklanır ve alım işlemi tamamlanır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar