Conor Kenny, Yüzde 1000 Artış Bekliyor! En İyi 5 Yeni Metaverse Altcoin!

Bu 5 altcoin 2022 yılında yatırımcısına ciddi kazançlar getirebilir. Veya tüm sermayelerini sıfırlar. İnceleyip kararınızı siz verin!
21:50
26 Aralık 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Metaverse odaklı projelerin adını son çeyrekte daha fazla duyuyoruz. Popüler analist en yeni ve iyi 5 metaverse altcoini duyurdu. Facebook’un Meta olarak marka adını değişmesi ve Jack Dorsey’in şirketini Block olarak revize etmesi yakın gelecekte metaverse kavramının daha fazla hayatımızın içinde olacağını gösteriyor. Peki bu 5 altcoin hangisi ve onları eşsiz kılan özellikleri neler?

EnjinStarter (EJS)

Listedeki ilk altcoin EnjinStarter‘dır. EnjinStarter, blockchain oyunlarına, NFT‘lere ve metaverse‘lere odaklanan bir launchpad projesidir. Enjin’in Jumpnet’i üzerine inşa edilmiş, Enjin ve Efinity için bir ekosistem oluşturmaya odaklanmışlar, oyunlarında ve projelerinde dijital varlıkları kullanmak için stratejiler geliştirmek üzere yenilikçi geliştiriciler ve içerik oluşturuculardan oluşan bir topluluğu bir araya getiriyorlar.

Analiste göre EngineStarter düşüş trendinde, ancak projelerin miktarı kesinlikle inanılmaz. EJS platformu yatırımcılara metaverse oyunlarına girme erişimi sağlar. EJS sahibi kullanıcılar pek çok farklı projeye erişebilir.

Bit Hotel (BTH)

İkincisi, günümüzde gerçekten etkili bir altcoin olan Bit Hotel, oyun içi para birimi olarak Bit Hotel Coin‘i kullanacak çevrimiçi bir sosyal NFT oyunudur. Oyuncular NFT öğelerini ve karakterlerini toplar ve bunları odalarında veya mini oyunlarda gösterebilirler.

Her oda ve ortak alan, diğer oyuncularla takılabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz veya ticaret yapabileceğiniz bir sohbet odası işlevi görür. Bunun yanında oyuncular token ödülleri kazanmak için mini oyunlardan birinde savaşabilir ve bunları cüzdanlarına çekebilir.

VLaunch (VPAD)

Üçüncü altcoin, çok yakında piyasaya sürülen başka bir proje, VLaunch. Blockchain alanındaki en önde gelen isimler tarafından adını oldukça fazla duyduk. Birkaç kez internet sitemizde de bu projeyi paylaşmıştık ve erken dönem yatırımcıları ciddi kazançlar elde etti. Kenny, VLaunch (VPAD) için alanında tek diyor ve birçok blockchain ile uyumlu olmasını ciddi bir avantaj olarak anlatıyor.

“VLaunch, sektördeki 180’den fazla etkileyici kişiyle aktif olarak etkileşim kurarak, yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanmıştır”.

Analiste göre piyasada bazı ciddi bağlantıları olacak ve bu da bize çok fazla kazanç sağlayabilir. Birçok analiste göre fiyat halen 10x potansiyeli taşıyor.

Katana Inu (KATA)

Listemizdeki bir sonraki altcoin Katana Inu. Katana Inu, etkileşimli bir açık dünyada, oynayarak kazanılan bir metaverse NFT oyunudur. Tüm görünümler ve silahlar NFT’dir. Oyun içi ödül yönteminde otomatik stake ile yenilikçi oyun teklifleri aracılığıyla Gaming & NFT kripto inovasyonunu yönlendirmeye odaklanan bir projedir.

Bir sertifika denetimleri var ve çok yakında bir dizi farklı launchpad ile yatırımcıyla buluşacak.

MetaSoccer (MSU)

Sonuncusu MetaSoccer. MetaSoccer, kendi kulübünüzü yönetebileceğiniz, yeni oyuncular bulup eğitebileceğiniz, kendi NFT stadyumunuzda maçlar oynayabileceğiniz ve oynarken gelir elde edebileceğiniz ilk futbol metaverse‘dir.

“Bu, spor ekosisteminde merkezi olmayan ve çeşitli şekillerde aktif olarak katılabileceğiniz yeni bir paradigmanın başlangıç ​​noktasıdır”.

Bu proje zaten piyasada, onları Poligon ağına dayalı bir dizi farklı platformda satın alabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar