X


Çok Ucuzlar ve Onlarca Kat Yükselebilirler! Analist 3 Gizli Kripto Mücevheri Duyurdu!

Üçünün de ortak özelliği fiyatları ucuz ve piyasa toplam değerleri oldukça düşük yani %10000 potansiyelleri bulunuyor.
00:25
15 Ekim 2021

Kripto para piyasalarında fırsatlar bitmiyor. Özellikle piyasa değeri belli bir baremin altında olan bazı altcoinler yaptıkları ani fiyatlamalarla ciddi kazançlar getirebiliyor. Popüler analist Joe Parys bu tarz fırsatları kovalamasıyla tanınıyor. Kısa süre önce de yüksek potansiyel gördüğü 3 kripto parayı takipçileriyle paylaştı. Bunların hepsinin ortak özelliği piyasa değerlerinin ve fiyatlarının henüz oldukça düşük olmasıdır. Siz yine de kendi araştırmanızı yapmadan yatırım kararı vermeyin.

WEYU (WEYU)

WEYU, NFT yeniden satış pazarı için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk çok zincirli platformudur. Yerel tokenı Binance Smart Chain ağında basılmıştır. Bu sıralar BSC projeleri oldukça popüler bu yüzden de ilgi odağı haline gelebilir. NFT ekosisteminin daha fazla yatırımcı tarafından benimsenmesini hedefleyen proje işleri biraz daha kolaylaştırıyor. Metaverse için de ciddi çalışmalarının olduğunu internet siteleri üzerinden duyuruyorlar.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Toplam arzı 5 milyar olan WEYU sadece 19 milyon dolar piyasa değerine sahiptir. Günlük işlem hacmi ise 1,5 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Yazı hazırlandığı sırada 0.03226 dolardan LBank ve PancakeSwap gibi birkaç platformda satışı devam ediyor. Geçtiğimiz ay ilk listelemelerinin başladığı günlerde 0,088 seviyelerine kadar yükselen fiyat cazip görünse de proje sorumlularının yakından incelenmesi gerekir.

WagyuSwap (WAG)

WagyuSwap, Velas blok zincirinden başlatılan merkezi olmayan bir borsadır. EVM uyumlu olan WagyuSwap, DeFi yatırımcıların gelişmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca, Velas blok zinciri, yapay zeka içermesi nedeniyle ilgi çekicidir. Velas Blockchain’in 75k TPS’ye varan yüksek verimi nedeniyle, Joe Parys tarafından favori gösteriliyor.

Joe Parys projenin en hızlı DEX platformu olmaya hazır olduğunu düşünüyor. Ayrıca bu swap sistemlerini kullanan yatırımcılar çok sembolik işlem ücretleri ödeyecek. Lansmanından 48 saat sonra WAG fiyatları 100 kat artarak 1 doların üzerine çıktı. Yazı hazırlandığı sırada ise 4,8 milyon dolar piyasa değeriyle 0,30 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. ATH noktasından epey uzaklaşan fiyat ekstra riskli olabilir.

Revolve Games (RPG)

DeFi ve oyun nasıl yan yana gelebilir demeyin. Revolve Games (RPG) bunu başarmayı hedefliyor. Analist bu noktada farklı bir konsept yakaladığı için projeyi takdir ediyor. Eğer uzun vadeli bir istikrar yakalayabilirlerse son derece farklı bir şey yapacaklar.

“Biraz farklı bir şey yapıyorlar. DeFi staking ile oyun oynamayı o kadar sorunsuz bir şekilde birleştirdiler ki, oyun ekosistemindeki karakterler bile bireysel bahislerdir, performanslarına ve katılımlarına göre ödüller kazanıyorlar.”

Yazı hazırlandığı sırada RPG %10 artışla 0,42 dolar seviyesinden alıcı buluyor. Toplam arzı 95 milyon olan token sadece 2,5 milyon dolar piyasa değerine sahip hem arzın kısıtlı olması hem de piyasa değerinin henüz çok düşük olması büyük bir fırsat olabilir. Ancak geliştirici ve kurucu ekibin çok detaylar incelenmesi gerekir. Şimdilik sadece PancakeSwap platformundan alınabiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar