X


CoinsBank Blockchain Partisi Antalya’da Yapıldı

15:30
26 Ekim 2016

6-9 Ekim tarihlerinde Antalya’nın Belek ilçesinde Coinsbank tarafından gerçekleştirilen Blockchain etkinliği kripto para sisteminin oyuncularını bir araya topladı.

Etkinlik geleneksel konferans salonları yerine otelin bahçesinde açık havada farklı bir formatta gerçekleşti. Organizasyon deniz ve ırmağa yakın konumlanan bir verandada rahat bir formatta bir tatil atmosferinde geçsede, tüm katılımcılar güneşin ve palmiye ağaçlarının altında tüm iş fikirlerine açıklardı.

Konuşmacılar; blockchain, güvenlik, inovasyon, madencilik, yatırım, smart kontratlar ve geleceğin trendleri hakkında sunumlar gerçekleştirdiler.

Program CoinsBank CEO’su Ronny Boesing’in raporuyla başladı ve blockchain’deki son trendler ve Coinsbank’ın hizmetleriyle ilgili detaylar yer aldı. Coinsbank gibi şirketlerin geleceğin finans sistemi ve bankacılık sistemlerine nasıl etki edeceğine dikkat çeken Ronnie, kendi şirketinin Bitcoin ticaretinden öte, kripto para debit kartlar ve yenilikçi teknolojiler üzerine çalıştıklarını vurguladı.

CoinsBank, blockchain etkinliğine katılan her katılımcıya sürpriz hediyeler dağıttı. Bu katılımcılar arasında IBM’den Simge Alpargun, Genesis Mining’den Marco Streng, GEM Research’den Jack Tatar, Blockchain Lab’dan Ismail Malik ve Anish Mohammed, Gamecredits’den Sergey Sholom, Nebojsa Maksimovic, Qiwi’den Denis Persanov ve Nick Ayton gibi sektörün önde gelen isimleri yer alıyor.

CoinsBank Blockchain Parti formatının ilk kez düzenlenen bir deneyim olduğunu ve bu deneyimin başarıyla gerçekleştiği söylenebilir.

Katılımcılardan Jack Tatar, etkinlikle ilgili duygularını şu şekilde paylaşıyor: “Organizasyon inanılmazdı! Etkinlik en yüksek düzeyde gerçekleşti ve daha önce böyle bir etkinliğe katılmamıştım, iyi sonuçlar getireceğini umuyorum”.

Marco Streng ise, “Bu yeni bir şey, alışılmadık ve güzel. Coinsbank bize bu farklı etkinlikle hem iş kontakları kurmamızı hem de iyi vakit geçirmemizi sağladı” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Bu formatın başarısından sonra karar alan firma yetkilileri, Coinsbank Blockchain’17 etkinliğinin 2017 yılının ortalarında bir yolcu gemisinde gerçekleştirileceğini belirtiyor. Konuyla ilgili detaylar çok yakında coinsbank.com sitesinden duyurulacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar