Reklam

Coinbase Pro 7 Yeni Altcoin Listeleyecek! Coinbase Listelemesi Saat Kaçta?

Bazılarının fiyatı hızla yükselişe geçti, listeleme Türkiye saatiyle kaçta olacak?
22:55
6 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Paylaşılan altcoinler için transferler açıldı yani şimdiden borsaya altcoin gönderebilirsiniz. Borsa listelemeleri ani fiyat artışlarına sebep olabildiği için yatırımcıların son derece dikkatli davranması gerekir. Peki bu altcoinler hangileri ve ne işe yarıyorlar?

Coinbase 7 Altcoin Listeliyor

Borsadan yapılan açıklama Circuits of Value (COVAL), IDEX (IDEX), Moss Carbon Credit (MCO2), Polkastarter (POLS), ShapeShift FOX Token (FOX), Spell Token (SPELL) ve SuperFarm (SUPER) için listeleme yapılacağından bahsediyor. Token transferlerinin açıldığını duyuran Coinbase Pro, yatırımcıların kripto varlıklarını borsaya taşıyabileceklerini söyledi.

Ancak transfer yapmak isteyen kullanıcıların sadece ERC-20 sürümü tokenleri göndermesi gerekiyor. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda listelemeleri yapan Coinbase, birkaç ay önce yaptığı bir açıklamada listeleme süreçlerini iyileştireceğini duyurmuştu. Daha hızlı ve daha fazla kripto paranın borsada olacağını duyuran şirket, çok süre geçmeden onlarca varlığı sistemlerine ekledi.

Listelenecek Altcoinlerin Detayları

Coinbase tarafından yapılan listelemelerde kademe kademe işlemler açılıyor. Bu yüzden duyuruları yakından takip etmeniz gerekir. Peki bu 7 altcoin ne işe yarıyor?

  • Circuits of Value (COVAL): Kullanıcılar Ethereum, ERC-20 tokenleri ve NFT’lerinin özel kombinasyonlarını Vault adı verilen tek bir takas edilebilir tokenle oluşturabilecekleri bir platformdur. COVAL, kasalar oluşturmak için kullanılabilir ve likidite sağlayıcılarına ödül olarak verilir.
  • IDEX (IDEX): Merkezi olmayan borsanın yerel tokenidir. IDEX sahipleri, protokolü güvence altına almaya ve ödüller kazanmaya yardımcı olmak için tokenlerini stake edebilir.
  • Moss Carbon Credit (MCO2): Karbon kredileri için bir Ethereum tabanlı bir tokendir. Projenin amacı iklim değişikliği ile mücadele etmektir. Moss Carbon Credit platformunda bir MCO2 jetonunun yakılması, Amazon yağmur ormanlarındaki arazinin satın alınması ve korunmasıyla mümkün olan bir ton CO2 ayak izini dengelemeye eşdeğerdir.
  • Polkastarter (POLS): Polkadot’a dayalı blok zincirler arası bağış toplama platformu olan Polkastarter’ın yerel tokenidir. Ödemeler, oylama ve yükseltme önermeleri için kullanılıyor.
  • ShapeShift Fox Token (FOX): Merkezi olmayan borsa ShapeShift’in yerel tokenidir.
  • Spell Token (SPELL): Kullanıcıların faiz getiren kripto varlıkları (yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI gibi) şeklinde teminat yatırmalarını sağlayan bir platform olan Abracadabra.money’i yöneten bir tokendır. 1,00 ABD Doları değerini korumaya çalışır. SPELL, yönetim hakları ve diğer ödüller veren sSPELL kazanmak için stake edilebilir.
  • SuperFarm (SUPER): NFT yayınlamak için bir pazar ve platform olan SuperFarm’a güç sağlayan yerel tokendir. Oy vermek için kullanılabilir ve sistemdeki ayrıcalıklardan yararlanmak için token stake etmeniz gerekir.

Listeleme yarın Türkiye saatiyle 19:00’da yapılacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar