Chiliz, Üçüncü Çeyrek Yakım İşlemini Gerçekleştirdi: CHZ Fiyatı Fırladı!

Chiliz, 7.536.284 token'ın yakıldığını duyurdu.
12:39
10 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Chiliz yatırımcılarını sevindiren haber nihayet geldi. Chiliz, 7.536.284 token’ın yakıldığını duyurdu. Popüler kripto para birimi Chiliz, yakım işleminin akabinde 0.5185 dolara dokunarak önemli bir fiyat sekansı kaydetti.

Chiliz Q3 Yakımını Gerçekleştirdi

Chiliz resmi Twitter hesabından aktarılanlara göre Chiliz, 7.536.284 CHZ’nin yakıldığını bildirdi. Bu yakımla birlikte bugüne kadar yakılan toplam CHZ miktarı 57.810.149‘a ulaştı.

CHZ yatırımcıları, fan token benimsenmesi ile birlikte popüler kripto parada bir hareketlenme bekliyordu. Altcoin rallisinin sessiz kalan isimlerinden Chiliz 10 Ekim itibarıyla yükseliş dalgasına giriş yapmıştı. CHZ bir gecede kısa sürede 0.65 dolara kadar tırmansa da burada kalıcı bir fiyat hareketine imza atamadı. Token yakım mekanizması ile belirli miktardaki CHZ’yi piyasadan çeken Chiliz, artış trendi kovalıyor.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, gelişmeyi duyururken şöyle yorumladı: “Şimdi Chiliz alma zamanı!”

Chiliz Fiyatı

Popüler kripto para birimi Chiliz, haberin medyaya yansıması ile birlikte işlem hacminde %80’nin üzerinde bir artış gördü. Chiliz, yaklaşık bir haftadır 0.42 dolar ila 0.54 dolar arasındaki seyrini sürdürüyor. Yakım işlemi ile birlikte 0.50 dolar barajını aşan Chiliz, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.51 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Uzmanların yükseliş potansiyeli gördüğü kripto paralar listesinde yer alan Chiliz, fan token benimsenmesi ile birlikte yükseliş trendini koruyor. Bununla birlikte Manchester City Fan Token (CITY) bugün yapılan açıklamada Binance’de listelenecek. CITY haberi ve yakım işlemi ile momentum yakalayan Chiliz, 8 ay önce kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinden %42 aşağıda işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar