X

Uzman Analist İpucu Verdi: Bu 3 Altcoin’i Takibe Alın!

Piyasanın popüler analistlerinden biri piyasada yaşanan yatay hareketler sonrasında bu 3 altcoin’in artış yaşayacağını düşünüyor. 
13:20
10 Kasım 2021

Son zamanlarda lider kripto para birimi Bitcoin ve piyasa hacmi bakımından en büyük altcoin olan Ethereum yeni rekorlara imza atsa da altcoin’lerde beklenen yükselişler gelmedi ve fiyatlar yatay seyretmeye devam ediyor. Bu sebeple piyasanın popüler analistlerinden olan Josh Moden 3 altcoin’in çok ciddi artış kaydetmesini beklediğini dile getirdi. Hadi Moden’in artış beklediği kripto paralara bir göz atalım…

Polkadot (DOT)

Yatırımcının radarında ilk sırada Polkadot (DOT) var. Polkadot yükselişe geçti ve 1 Kasım’da 49.78 dolardaki genel direncin üzerine çıktı, 4 gün sonra ise 55 dolara ulaştı. Yazının yayına hazırlandığı sırada ise 51,5 dolar seviyesinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu noktada analist DOT’ta yaşanacak bir geri çekilmede 48 doların mükemmel bir alım fırsatı olacağını ifade ediyor. Bu geri çekilme sonrasında ise 52 doların ve ardından 55 doların üzerine yükselmesi, bir ralli hamlesini onaylayabilir. Böylece analist, Polkadot için tüm zamanların yeni rekorunu görebileceğimizi düşünüyor.

Chainlink (LINK)

Analistin listesinde sonraki sırada Chainlink var. Yatırımcıya göre, LINK mevcut grafikte yukarı yönlü görünüyor ve harika bir çıkış vaat ediyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada LINK 34,6 dolardan işlem görüyor.

Analistin açıklamalarına göre 30 dolara doğru olan geri çekilmeden sonra yeni bir yükselişin başlamış olması LINK fiyatının çok daha yüksek seviyelere çıkacağını gösteriyor olabilir. Şu anda LINK için 35 doların güçlü bir direnç olduğunu ifade eden analist, bu direncin kırılması ile 40 ila 50 dolar aralığında bir rallinin başlayacağını ifade ediyor.

Thorchain (RUN)

Moden’in listesinde son sırada Thorchain (RUNE) var. Yatırımcı, RUNE’nin daha da yükseleceği ve yakında 30 dolarlık bölgesine geri döneceği için mevcut fiyatın satın almak için harika bir seviye olduğunu ifade ediyor.

Analist konuyla ilgili olarak, “Bence bu kişisel olarak satın almak için harika bir seviye. Yakında 18 ila 20 dolara kadar devamını göreceğiz. Ve sonra 30 dolara geri döneceğiz. Ancak aşağı giderse, burada başka seviyeler olduğunu da unutmayın. 11 ila 12 dolar civarında, sıçrama için potansiyel bir seviye olarak da hareket edebilecek bir seviye var.” sözlerini kullandı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar