Reklam

Bu Metaverse Token’da İlerleme Devam Ediyor: İşlem Hacmi 3 Milyar Dolara Ulaştı!

Elde edilen son bilgilere göre metaverse coin’lerde büyümeler devam ediyor ve bir token’ın işlem hacmi 3 milyar dolara ulaştı. 
15:05
3 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Watcher.Guru’ya göre, son zamanlarda çok iyi bir fiyat performansı sergileyen ve %700’lük artış yaşayan SAND, işlem hacminde de hızlı bir artış yaşadı. Bir metaverse projesi olan The Sandbox’ın yerele kripto para birimi olan SAND işlem hacmi, 3 milyar dolara ulaştı.

İşlem Hacminde Hızlı Artış

Bilindiği gibi pek çok büyük ve popüler isim Sandbox metaverse’üne ciddi bir ilgi duyuyor. Örneğin; artık bir NFT destekçisi olarak tanınan ünlü rapçi Snopp Dog, Sandbox metaverse’ünde kendi köşkünü inşa ediyor.

Bunlara ek olarak GameFi ve Metaverse’in hızlı büyümesi de SAND token’ın fiyat artışını büyük ölçüde etkiledi.

Ayrıca balina izleme hizmetlerine göre, büyük yatırımcılar SAND gibi metaverse token’ları ile de ilgileniyor ve balinalar arasındaki toplam varlık 160 milyon dolara ulaşıyor. Böylece toplam işlem hacmi artışı %50’yi bulmuş oldu.

SAND Fiyat Hareketleri

SAND’in fiyat hareketi, token üzerindeki hızlı alım satım faaliyetini takip edemedi ve ATH’nin görüldüğü 25 Kasım’dan bu yana yaşanan  düşüşle birlikte yatay çizgide bir seyirde olduğu ifade edilebilir.

Öte yandan Sandbox, kripto para birimleri ile etkileşim sürecinin oyunlaştırılması için blok zinciri teknolojisini kullanan bir sanal gerçeklik projesi olarak karşımıza çıkıyor. Proje, benzersiz bir merkezsiz oyun platformu deneyimi yaratmak için DAO ilkelerini ve NFT teknolojisini birleştiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar