X


Bu Kripto Para Rekora Doymuyor: 41.000 Dolara Ulaştı!

Defi sektörünün lokomotifi yükselişini sürdürüyor.
15:15
12 Eylül 2020

DeFi çılgınlığı geçtiğimiz haftalarda görülen sert düşüş ile beraber bir nebze düşüş yaşamış olsa da hala DeFi denilince akla ilk gelen kripto paralardan olan Yearn Finance yükselmeye devam ediyor.

2 Eylül tarihinde başlayan düşüş dalgası ile beraber ciddi bir gerileme yaşayan ve 20.000 dolar bandına kadar düşen YFI kripto para birimi, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 41.000 dolar direncini kırmayı başardı. YFI daha önce de 36.000 dolara kadar çıkarak adından söz ettirmişti.

YFI 41.000 Doları Gördü

Yearn Finance kesinlikle 41.000 dolar gibi bir fiyata ulaşarak kripto para sektöründeki bütün rekorları altüst etti. YFI’nin 41.000 dolara kadar çıkmasının altında yatan sebeplerden birisi ise bunun Yield Farming yönteminde devrim yapması olarak biliniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Tabii ki bunun yanı sıra kısıtlı bir arza sahip olması ve sirkülasyonda sadece 29.967 YFI bulunması da önemli bir etken. YFI’nin değeri 41.000 dolara kadar çıksa da bu şu an için en büyük 21. kripto para birimi konumunda. Bu da daha düşük birim fiyata sahip olan kripto para projelerinin toplam arzı ve toplam piyasa değeri ile YFI’den hala üstün olduğunu gösteriyor.

Tabii ki YFI kripto para biriminin yükselişinde bunun Coinbase Pro tarafından listelenmesinin de etkili olduğu söylenebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar