X

Bu Kripto Para Daha Piyasaya Çıkmadan Binance ve Huobi’de Listelendi!

Skale kripto para birimi listelenmeler ile ses getirdi!
12:52
30 Kasım 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, bugün yaptığı bir duyuru ile henüz piyasaya sürülmemiş bir kripto para olan Skale’i (SKL) listeleyeceğini belirtti. Aslında bundan yaklaşık 2 ay önce token üretimini gerçekleştiren ve piyasaya adım atan SKL, yine de 1 Aralık 2020 tarihine kadar kilitli bir durumda.

SKALE Resmen Geliyor!

Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin’in yönettiği ConsenSys tarafından desteklenen Skale, kesinlikle birçok kripto para yatırımcısının merakını ve ilgisini çekti. İlk başta yapılacak toplu satışı inanılmaz talep yüzünden ertelenen, daha sonra yatırımcı başına yaklaşık 1.153 dolarlık alım limiti getiren Skale için sonunda büyük bekleyiş bitti.

SKALE (SKL)

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance’in yanı sıra Huobi de yarından itibaren SKL alım satım işlemlerini açacağını duyurdu. Binance tarafından yapılan açıklamada 1 Aralık 2020 tarihinde gece 04.00 itibarıyla alım satım yapılabileceği belirtildi. Huobi de benzer saatlerde alım satım işlemlerini açacak. Bunun yanı sıra merkeziyetsiz finans dünyasının kalbi olarak görülen Uniswap de SKL’yi listeledi.

Binance, Huobi ve Uniswap Listeledi

Özellikle Binance ve Uniswap üzerinde inanılmaz bir SKL hacmi oluşması bekleniyor. Ethereum ve DeFi dünyası ile bağlara sahip olan SKL, yatırımcılara getirilen alım limiti nedeniyle spot piyasada ciddi bir alım baskısına maruz kalabilir. Birçok yatırımcı ön satışı kaçırdı veya limit nedeniyle istenilen miktarda alım yapamadı.

Şimdi bunların borsada listelenmesi ise büyük bir fırsat olarak görülüyor. Coinbase kripto para borsası tarafından da desteklenen ve fonlanan SKL, ABD’nin lider borsasında da listelenebilir. Ancak henüz Coinbase’den bununla ilgili bir açıklama yapılmadığı görülüyor. Her bir SKL tokeni ön satışta 0,029 dolar seviyelerinden satıldı ve ilk başta Binance, Huobi ve Uniswap listelemeleri buna rekor getirebilir.

Coinbase Listelemesi Ne Zaman?

Ancak bütün yatırımcıların gözü kesinlikle Coinbase listelemesinde. Coinbase listelemesi ile ABD’deki kurumsal ve bireysel yatırımcıların yüklü alımlar yaptığı biliniyor. Daha önce de Coinbase üzerinde listelenen birçok kripto para birimi %100’e vuran yükselişler yakalamıştı. Tabii ki yükseliş ihtimali olduğu gibi SKL de dahil her bir kripto para biriminin düşüş ihtimali de bulunuyor.

Bitcoin ve genel olarak piyasanın gidişatına göre SKL fiyatında da sert dalgalanmalar görülebilir. Yine de bu yönelik yatırımcı ilgisi bir hayli yüksek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar