X


Bu DeFi Projesi Herkesin İlgisini Çekmeyi Başardı!

Ünlü CEO'ların yatırım yaptığı yeni proje ne?
20:33
2 Eylül 2020

Kripto para sektörünün ve yatırımcıların büyük bir kısmı şu an için merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları ile meşgul gibi gözüküyor. Her geçen gün yeni bir projenin piyasaya sürüldüğü görülmekte ve kesinlikle yield farming bunların temelini oluşturuyor.

Birçok yeni proje yield farming avantajı ile geliyor ve kullanıcılar protokole yatırdıkları kripto paralar karşılığında belirli ödüller kazanıyor. Geçtiğimiz hafta sektöre çok hızlı bir giriş yapan SushiSwap’den sonra şimdi ise bütün gözler bu projenin fork’u olan Kimchi’ye çevrildi.

BitMEX CEO’sunun Yeni Yatırımı: KIMCHI

Uniswap’ın klonu olan SushiSwap’ın fork’u olan KIMCHI, kısa sürede önde gelen birçok ismin dikkatini çekti. Saatler içerisinde 500 milyon dolarlık değer toplamayı başaran KIMCHI, DeFi sektörünün yeni gözdesi olarak ifade edilmekte. BitMEX kripto para borsasının CEO’su Arthur Hayes bile Twitter üzerinden yaptığı açıklamada KIMCHI’nin yeni gözdesi olduğunu açıkladı.

Buna ek olarak ünlü kripto para analisti Josh Rager de KIMCHI’ye dikkat çekerek bunun yeni rekorlar kıracak projelerden birisi olduğunu ima etti.

KIMCHI fiyatı dün 12 dolara kadar çıksa da sert bir düşüş yaşadı. Buna rağmen KIMCHI fiyatının artmaya devam ettiği görülüyor. Görünüşe göre kripto para sektörü ilerleyen günlerde de benzer projelerle dikkat çekecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar