Bu 6 Kripto Para Birimi 2022 Yılında Çok Kazandırabilir!

Cheeky Crypto yaşanan düşüşler nedeniyle  2022 yılında büyük artış yaşama potansiyeli olan kripto para birimlerini takipçileri ile paylaştı.
15:39
25 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Her ne kadar son zamanlarda yukarı yönlü bir grafik görmüş olsak da 10 Kasım’dan bu yana kripto para birimlerinde düzeltmelerin olduğunu ifade edebiliriz. Günlük kripto para haberlerini paylaşan bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto ise yaşanan düşüşler nedeniyle  2022 yılında büyük artış yaşama potansiyeli olan kripto para birimlerini takipçileri ile paylaştı.

Polygon (MATIC) ve Harmony (ONE)

Cheeky Crypto’nun listesindeki ilk kripto para birimi Polygon. Eskiden Matic Network olarak bilinen Polygon, Ethereum ile uyumlu blockchain ağlarını birbirine bağlamak için oluşturulmuş bir blockchain ölçeklenebilirlik platformu olarak tanımlanabilir.

MATIC 8 Kasım 2020’de 0,02 dolardan ,işlem görüyordu ve daha sonra iyi bir ivme yakalayan MATIC, 2,5 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yaşanan büyük artışa rağmen analistler bu kripto para biriminin hala büyük kazanç potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Öte yandan analist Harmony’de de büyük bir potansiyel olduğunu ifade ediyor. Harmony, varlıklar, koleksiyonlar, kimlik ve yönetişim için açık platform olarak tanımlanabilir. ONE, 18 Ekim 2020’de 0,0041 dolarlık fiyat seviyesinden yükselişe geçti ve günümüzde kripto para birimi 0,24 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Analiste göre yaşanan bu yükseliş ONE için sadece bir başlangıç ve gelecek potansiyeli çok yüksek.

Ethereum (ETH) ve Chiliz (CHZ)

Analist 2022 yılında Ethereum ve Chiliz’in de büyük potansiyele sahip olacağını düşünüyor. Analistin açıklamalarına göre Ethereum Ekim ayından bu yana büyük kazanç getirdi. Ancak ETH’nin potansiyeli bitmiş değil ve 2022 yılında çok daha büyük artışlar görülebilir.

Buna ek olarak Cheeky Crypto, sporseverlerin favori takımlarıyla çeşitli deneyimler yaşamalarını sağlayan bir kripto para olan CHZ’nin de 2022 yılında artacağını düşünüyor. 20 Aralık 2020’de 0,02 dolar seviyelerinden işlem gören CHZ şu anda 0,30 dolardan işlem görüyor.

Elrond (EGLD) ve Metahero (HERO)

Cheeky Crypto, 2022 yılında Elrond (EGLD) ve Metahero’da da (HERO) büyük artışlar olabileceğini ifade ediyor. Elrond, sharding kullanarak son derece hızlı işlemler sunmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolü iken, MetaHero, NFT ve metavser ekosisteminde adı yeni duyulan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar