X


Bu 4 Altcoin Piyasaya Meydan Okudu! Son 1 Haftada Yüzde 90’a Varan Artışlar Yaşandı

Bu 4 altcoin son 1 haftada %90'a varan artışlar yaşadı.
08:45
30 Eylül 2021
Bu 4 Altcoin Piyasaya Meydan Okudu! Son 1 Haftada Yüzde 90'a Varan Artışlar Yaşandı

Kripto para birimlerinin çoğu geçtiğimiz hafta boyunca bir düzeltme ile değer kaybetmeye devam ederken, bu 4 altcoin piyasanın aksine hareket ederek %90’a varan artışlar kaydetti.

Bu 4 Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor

Merkezsiz Sosyal için yerel token olan DESO, son yedi gün içinde % 90’dan fazla artış kaydetti. COİNGECKO’dan alınan verilere göre, piyasa değerine göre 75. sıradaki varlık, içeriğin kaleme alındığı sırada 151.38 dolar dan işlem görmeye devam ediyor.

Proje web sitesine göre, Merkezsiz Sosyal, “sıfırdan inşa edilmiş bir blockchain geleneği olmayı ve yeni bir merkezsiz sosyal uygulama kategorisini bir milyar kullanıcıya ölçeklendirmeyi hedefliyor.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan geçtiğimiz hafta Deso’nun lansmanının yapıldığı sırada, girişimci ve yazılım mühendisi Nadir El-Naji, aynı zamanda Bitcloud’un yaratıcısı olduğunu ve daha önce sadece Diamondhands olarak bilindiğini açıkladı.

Al-Naji, Andreessen Horowitz, Sequoia, Social Capital, TQ Ventures, Coinbase Ventures, Winklevoss Capital, Polychain Capital, Pantera Capital ve Arrington Capital gibi bir dizi girişim firmasından yeni proje için 200 milyon dolarlık yatırım sermayesi aldı.

Coti son 7 Günde %87 Arttı

Finansal Teknoloji (FinTech) Ödeme Çözümleri Platformu Coti’nin yerel kripto para birimi, son bir haftada % 86,6’nın üzerinde bir artış yaşadı. Piyasa değerine göre 140. sırada yer alan varlık, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla 0.6222 dolardan işlem görüyor.

Ek olarak dünyanın en büyük borsaları arasında yer alan Coinbase, geçtiğimiz ay tüm platformlarında COTI için destek ekledi.

Merkezi olmayan marj ticaret platformu dYdX’in yerel varlığı olan DYDX de son yedi gün içinde %83.5 arttı. CoinMarketCap’den alınan verilere göre, piyasa değerine göre 67. sırada yer alan varlık, içeriğin hazırlandığı sırada 26.30 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Ayrıca Çin’in kripto para birimini son yasağının ardından DeFi ticaret platformlarındaki faaliyetler arttı.

Katman-2 ölçeklendirme platformu Celer Network‘ün yerel varlığı olan CELR, geçtiğimiz hafta %76,9 oranında artış yaşadı. Piyasa değerine göre 99. sıradaki varlık, yazı yazılırken 0.1465 dolardan işlem görüyor.

Celer Network’ün çok zincirli ağı cBridge, projeye göre geçen hafta işlem hacmini ikiye katladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar