Bitcoin’i Bile Geçti! Shiba Coin Son Yorumlar! Shiba Coin Kaç TL?

Özet

  • Shiba Coin fiyatı topluluğun Shibarium heyecanından dolayı 0,000011 doları aştı.

  • SHIB fiyatı BTC dahil en büyük kripto paraların tamamından iyi performans gösterdi.

  • Yazı hazırlandığı sırada SHIB 0,0002933 TL’de bulunuyor.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
03:00
13 Ağustos 2023

Kral kripto yatay seyrini sürdürdüğü için bazı altcoinler kısa vadeli performans açısından BTC’yi geride bıraktı. Bu şaşırtıcı değil, özellikle Shiba Coin için hiç değil. Shibarium coşkusunu, sosyal medya gücünü doğru biçimde kullanan ekip bunun karşılığını aldı. Aynı dönemde çoğu altcoinin yatırımcıları can sıkan kayıplar yaşadı.

Shiba Coin Son Yorumlar

Shiba Inu‘nun yerel kripto para birimi SHIB son yedi günde ilk on kripto para biriminden daha iyi performans gösterdi. En büyük ikinci meme coin bu dönemde yüzde 20 oranında değer kazandı. SHIB topluluğu yakında kendi layer2 çözümleri olan Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor. Shiba Inu Cumartesi günü yüzde 8’in üzerinde artışla 0,00001107 doları gördü ve aylık zirvesine ulaştı. Ancak yazı hazırlandığı sırada fiyat 0,00001076 dolara gerilemişti.

Geçtiğimiz ay, projenin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, layer2 ağının muhtemelen bu ay başlatılacağını söyledi. Shibarium’un geliştirilmesine öncülük eden kilit ortaklardan biri olan NOWNodes, Shibarium’un lansmanı için geri sayıma başladı. Kalan gün sayısını belirtmemesine rağmen, geriye kalan tek aşamanın ana ağın son sürümünün yayınlanması olduğunu belirtti.

Öte yandan geçmişte birçok altcoinde gördüğümüz haberi al olayı sat vakalarından birinin Shiba Coin fiyatında da yaşanması küçümsenecek bir ihtimal değil.

Shiba Coin Kaç TL?

Türkiye merkezli kripto para borsalarındaki pariteleri tek bir ekrandan takip etmeye izin veren 21milyon.com güncel TL fiyat konusunda anlık veri akışı sağlıyor. Buradan sağlanan verilere göre fiyat yazı hazırlandığı sırada 0,0002933 TL’de bulunuyor.

Blockchain analitik firması Kaiko, Shiba Inu’nun ağdaki bir geliştirici faaliyeti dalgasının ardından 1 Temmuz’dan bu yana %25’ten fazla yükseldiğini kaydetti. Bu arada, Shibtoken‘in resmi X hesabı tarafından kısa süre önce atılan “SoonTM” tweet’i de dahil olmak üzere diğer duyurular kısa vadede yükselişe katkıda bulundu. Bir süre daha bu heyecanın devam ettiğini görebiliriz.

Piyasa geneline baktığımızda en büyük 100 kripto parada ciddi hareketler göremedik. Yalnızca Rollbit Coin RLB, Shiba Inu’dan daha iyi performans göstererek %66 oranında yükseldi.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar