reklamı kapat

Binance’tan Sürpriz Listeleme

Binance CEO'su Changpeng Zhao sürpriz bir açıklamayla Ravencoin'i (RVN) listeleyeceklerini duyurdu.
12:00
22 Ekim 2018

Dünyadaki en büyük kripto para borsalarından Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde platformun coin listeleme politikasında düzeltmelere gidileceğini ifade etmişti. Zhao bu açıklamasının üzerinden henüz çok vakit geçmeden Ravencoin’i (RVN) listeleyeceklerini duyurdu.

Toplulukta fazla bilinmeyen bu proje geçmişte bir ICO düzenlemedi ve kendini çalışmaya adamış bireylerden oluşan bir ekip tarafından meydana getirildi. Ravencoin ekibinin dürüstlüğünün altı çizilerek, RVN’ye dünyanın en büyük kripto para platformlarından birisine hiçbir listelenme ücreti ödenmeksizin dahil edilme hakkı verildiği ifade ediliyor.

Bu yılın ocak ayında Bitcoin’den fork’lanan projede yaşanan bu beklenmedik gelişme, doğal olarak, RVN fiyatında büyük ölçüde artışa neden oldu. Bazı kullanıcılar bu beklenmedik fiyat artışından, proje hakkında açıklamalarda bulunan Binance CEO’sunu sorumlu tutuyor. Her ne olursa olsun işlerin Ravencoin için oldukça iyi gittiği söylenebilir.

Zhao’nun tweet’i paylaşılmadan önce RVN 0,014 dolardan işlem görüyordu. Listelendiği borsalarda neredeyse hiç işleme alınmayan RVN söz konusu Twitter gönderisinin ardından işlem hacmini %1000 oranıyla artırdı. Sonuç olarak RVN fiyatı kısa sürede %20 artarak 0,017 doları gördü. Takip eden günler boyunca Ravencoin sürekli bir artış trendinin etkisinde seyretti. Ravencoin bir sonraki yükselme dalgasının ardından fiyatını 0,018 dolardan 0,033 seviyesine kadar artırmayı başardı.

RVN fiyatı son olarak ekipten gelen olumlu haberlerle artışa geçerek 0,041 dolar seviyelerine dek yükseldi. Binance Ravencoin hamlesiyle toplulukta yeniden çok konuşulacağa benziyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun


  • Burak Özer
    2 sene önce

    10 gün önle listenmişti. Yeni haber değildir

    9