reklamı kapat

Binance’dan Ripple ve Kredi Kartı Yeniliği

Binance'ın resmi kripto para cüzdanı Trust Wallet artık kredi kartlarını ve Ripple (XRP) token'ları destekleyecek.
08:00
13 Mart 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, şirket ait kripto para cüzdanı Trust Wallet’da birtakım yeniliklerin olduğunu duyurdu. Şirketin konu hakkında 12 Mart Salı günü yaptığı açıklamaya göre Trust Wallet artık Ripple’ı (XRP) destekleyecek. Üstelik cüzdan üzerinden kredi kartıyla ödeme yapabilmek de mümkün hale getiriliyor.

Trust Wallet Yenilikleri

Kripto para cüzdanı Trust Wallet geçtiğimiz yılın Temmuz ayında dünyaca ünlü kripto para borsası Binance tarafından satın alınmıştı. Trust Wallet’ın satın alınması Binance’ın ilk kamu satın alması olarak tarihe geçmişti. Kripto para ekosisteminin daha iyi bir hale gelebilmesi için her geçen gün yeni bir adım atan borsa, Trust Wallet’a da birtakım yenilikler getirdi.

Binance tarafından konu hakkında yayımlanan basın açıklamasına göre Trust Wallet kullanıcıları bundan böyle cüzdanları aracılığıyla XRP gönderebilecek, alabilecek ve depolayabilecek. Trust Wallet’ın kendi resmi web sitesinden alınan verilere göre cüzdan haberin hazırlandığı anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi kripto paraları destekliyor. Bu seçeneklerin yanı sıra Trust Wallet kullanıcıları ERC20, ERC223 ve ERC721 token’larını da cüzdanlarında işleme alabiliyor.

Ortaklık Yenilik Getirdi

Simplex adındaki bir ödeme işlem firması ile ortaklık sağlayan Trust Wallet bundan böyle kredi kartı ve debit kart ödemelerini destekleyecek. Bu sayede kullanıcılar Trust Wallet cüzdanları üzerinden kredi kartlarını kullanarak XRP, BTC, BCH, LTC ve ETH satın alabilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.