reklamı kapat

Binance’den Dev Teşvik: 50,000 BNB Dağıtılacak

Sistem bakımını başarıyla tamamlayan Binance, kullanıcılarına bir de sürpriz hazırladı.
16:11
15 Mayıs 2019

Kripto para piyasasının en gözde borsalarından Binance 15 Mayıs Çarşamba günü büyük bir sistem bakımına girdi. Süreci başarıyla yöneten dev borsa işlemin başarıyla tamamlandığını paylaştığı bir gönderiyle kullanıcılarına duyurdu. Ülkemiz saatine göre sabah altı sularında başlayıp sorunsuz bir şekilde sona eren sürece ve detaylarına ilişkin yayımladığımız yazıya bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Borsa yetkilileri tarafından yapılan açıklamada duyurulan toplamda 50.000 Binance Coin (BNB) değerindeki hibe programı borsa kullanıcılarına adeta sürpriz oldu. Ödüllerin program sona erdikten iki hafta sonra kazananlarına dağıtılacağı ifade ediliyor.

Binance’tan Dev Teşvik

Borsanın yaptığı açıklamada, Binance platformunun kullanıcılarına süreç boyunca gösterdikleri sabır karşılığında 50.000 BNB’lik teşvik programının sunulduğu ifade ediliyor. Haberin hazırlandığı anda alınan BNB fiyatına göre yaklaşık 1,25 milyon dolara karşılık gelen bu miktardan kullanıcıların da pay alabilmesi için toplamda 1 Bitcoin (BTC) değerinde işlem gerçekleştirmesi gerekiyor. Binance’taki bütün BTC işlem çiftleriyle yapılacak alım-satım işlemleri programa katılmada geçerli olacak.

Sürpriz Gelişme

Binance’ın dev bakım sürecinin ardından kullanıcıları için hazırladığı sürpriz BNB programıyla sınırlı değil. Borsanın yaptığı açıklamada platformdaki bütün VIP seviye kullanıcıların bir haftalığına bir seviye yükseltildiği ifade edildi. Buna göre VIP 2 tipi kullanıcı sınıfına giren bir Binance müşterisi bu program boyunca yani bir haftalığına VIP 3 kullanıcılarının olanaklarından faydalanacak. Binance VIP kullanıcılarının imkanları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Binance kullanıcıları VIP seviyelerine göre avantajlı işlem ücretlerinden faydalanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun