X


Binance’den Akıl Almaz Hamle: BNB Delist Ediliyor

Binance Uganda, BNB'yi platformdan kaldırıyor.
18:57
9 Eylül 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’in Doğu Afrika kolu olan Binance Uganda, borsanın kendi kripto parası Binance Coin’i (BNB) delist ediyor. Binance Uganda tarafından yayınlanan açıklamada söz konusu kripto para biriminin 17 Eylül tarihinde delist edileceği belirtildi.

Binance Uganda, BNB’yi Delist Etti

Binance Uganda yayınladığı gönderide her projenin ticari hacmini ve likiditesini belirli aralıklarla değerlendirdiklerini ve kullanıcılara en üst düzey alım satım kalitesini sunmak için bunlara bağlı değişimler yapabildiklerini belirtti. Bu standarda uymayan kripto paraların delist edildiğini belirten Binance Uganda, BNB’nin borsadan çıkartılma kararını da böyle açıkladı.

Binance’in birçok iştirakinin bu açıklama ile yüzlerce kripto parayı delist ettiği görülse de Binance markası altında hizmet veren Binance Uganda’nın bunu BNB için yapması kesinlikle oldukça şaşırtıcı. Binance Uganda kullanıcıları 17 Eylül tarihinden itibaren BNB/UGX işlem çiftine ulaşamayacak

Binance Uganda buna ek olarak 10 Eylül tarihinden itibaren BNB yatırma işlemlerini kapatacak. Yatırımcıların ise 6 Ekim tarihine kadar BNB çekme şansı bulunuyor. Bugün aslında bütün gözler başka bir sebepten ötürü Binance’in üzerindeydi. Binance, Launchpool projesi ile bugün resmi açılışını yapıyor ve Bella Protocol kripto para birimi piyasaya sürülüyor.

BELLA’nın hangi fiyat üzerinden piyasaya giriş yapacağı merak ediliyor ve birçok yatırımcı bunun için borsada BNB Staking’ine başladı. BNB’nin fiyatı ise bütün bu gelişmelerin ışığında artmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar