X


Binance Kullanıcıları Dikkat: Bu İşlem Çiftleri Delist Ediliyor

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance 20 işlem çiftini delist ediyor ve 6 işlem çifti ekliyor.
08:07
17 Eylül 2021

Borsalar sürekli olarak yeni kripto para birimlerini ve işlem çiftlerini platformlarına ekledikleri gibi zaman zaman da bazı işlem çiftleri ya da kripto para birimleri platformdan kaldırılabiliyor.

20 İşlem Çifti Delist Ediliyor

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası konumunda yer alan Binance yaptığı son resmi açıklamalarda bazı işlem çiftlerinin platformdan kaldırılacağını dile getirdi. Borsadan kaldırılacak işlem çiftleri ise şu şekilde sıralanıyor: BAND/BNB, BAT/BNB, BCH/TUSD, BIFI/BNB, BLZ/BNB, BTC/IDRT, BTC/VAI, CRV/BNB, ICX/BNB, JST/BNB, LINK/TUSD, MKR/BNB, NAV/ETH, ONT/BNB, SHIB/RUB, SUSD/BTC, UNFI/BNB, WING/BNB, WNXM/BNB, YFI/BNB.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre bu işlem çiftleri 18 Eylül’de platformdan kaldırılacak. Ancak kullanıcılar bahsi geçen kripto para birimlerinin diğer işlem çiftlerinde işlemlerini yapmaya devam edebilirler. Öte yandan Binance’in işlem çiftlerini neden delist ettiği ile ilgili bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

6 İşlem Çifti Ekleniyor

Silinen işlem çiftlerinin yanı sıra Binance 6 işlem çiftini de platformunda listeleyeceğini açıkladı. Yapılan açıklamalara göre bu işlem çiftleri; ALGO/BIDR, CAKE/AUD, FTM/BIDR, KSM/AUD, SUN/BUSD and WAVES/RUB olarak sıralanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar