Binance Earn Nedir? 

13:33
1 Haziran 2023

Binance Earn, kullanıcıların dijital varlıkları üzerinden çeşitli şekillerde kripto para ödülleri kazanmalarını sağlayan bir hizmettir. Bunun için Binance aşağıdaki seçenekleri sunduğunu ifade ediyor: 

  • Basit Kazanç: Kullanıcılar abone olarak günlük ödüller kazanabilir.
  • Esnek Ürünler: Kullanıcılar istedikleri zaman Esnek Ürünlere abone olabilir ve bu ürünlerden dijital varlıklarını kullanabilirler. 
  • Kilitli Ürünler. Kullanıcılara daha yüksek ödüller sunulur ancak abone olduktan sonra varlıklarına sınırlı erişimleri vardır. Her abonelik, kullanıcının “Otomatik Abonelik” seçeneğini etkinleştirip etkinleştirmediğine bağlı olarak, belirtilen itfa tarihinde otomatik olarak itfa edilecek veya aynı kilitleme süresi için yenilenecektir. Kullanıcılar varlıklarını daha erken de kullanabilir, ancak bunu yaparlarsa kazandıkları ödüllerden vazgeçmeleri gerekir. 
  • İkili Yatırım: Kullanıcılar, ödül kazanırken gelecekte istedikleri tarihte ve istedikleri fiyattan kripto para satın alabilir veya satabilirler. Kullanıcılar hedef fiyatı, yıllık yüzde oranını (APR) ve abonelik süresini seçme esnekliğine sahiptir. 

Binance Likit Swap 

Bu aracın 2 bileşeni vardır: 

  • Likidite Farming: Bu ürün, kullanıcılara en sevdikleri iki token üzerinde likidite sağlayarak BNB ödülleri ve havuz ücretleri kazanma fırsatı verir. Ödüller – diğer yöntemlerin yanı sıra – Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) formülü kullanılarak hesaplanır. 
  • Swap Farming: Liquidity Farming özelliği sayesinde kullanıcılar artık token satın aldıklarında veya sattıklarında anında BNB ödülleri kazanabiliyor. Bu aynı zamanda, API’lerle profesyonel veya arbitraj tüccarı iseniz, kripto varlıklarınızla kripto ödülleri kazanmanın harika bir yoludur. 

BNB Kasası 

Bu araç, kullanıcıların BNB varlıklarından ödül kazanmalarını sağlar. Binance, zaman zaman katılmayı tercih edenler için bonus ödüller de sunacaktır. 

Ödül kazanmaya başlamak için Binance Earn’e gitmeniz yeterli.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar