X

Binance Coin (BNB), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi!

Binance Coin yeni haftaya 600 dolar fiyat seviyelerinin altında başlarken, Avalanche da kaydettiği değer artışlarını büyük ölçüde korudu. Solana ise son 24 saat içerisinde, yukarı yönlü fiyat hareketi gerçekleştiren nadir kripto varlıklardan biri oldu.
09:54
22 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin, yeniden 58.000 dolar fiyat seviyelerine gerileyerek haftayı 60.000 dolar fiyat seviyelerinin atlına kapattı.

Binance Coin (BNB)

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kripto para birimi olan BNB, geçen hafta gerçekleştirdiği aşağı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte kaydettiği değer kayıplarının ardından 600 dolar fiyat seviyelerinin altına geriledi. BNB, Binance’in açıkladığı bir dizi yeni proje ve stratejik iş birlikleri doğrultusunda yüksek bir fiyat performansı sergilese de piyasadaki genel düşüşlere uyum sağlayarak mevcut seviyelerinden önemli ölçüde değer kayıpları kaydetmeye başladı. Kaydettiği değer kayıpları ile 570 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başlayan BNB, yeni haftaya 600 dolar fiyat seviyelerinin altında başladı.

Solana (SOL)

Solana blok zincirinin kripto para birimi olan SOL, geçen hafta kaydettiği aşağı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 200 dolar destek seviyesinin altında kaldı ve 190 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Ancak SOL, kısa bir süre içerisinde toparlanarak yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı ve tekrardan 200 dolar fiyat seviyelerinin üzerinden işlem görmeye başladı. Üstelik SOL, piyasa değeri en yüksek ilk on kripto varlık arasında da, son 24 saatte değer artışı kaydeden tek kripto para birimi oldu. Piyasadaki genel düşüş hareketlerine karşın yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydeden SOL, 219 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Avalanche (AVAX)

Son dönemlerde yüksek bir fiyat performansı sergileyen AVAX, kısa bir zaman aralığında birden fazla kez tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak rekorunu tazeledi. AVAX, bu süreçte birden fazla kez piyasa düşüşlerine karşın yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye devam etti ve 140 dolar fiyat seviyelerini aştı. Ancak lider kripto para birimi Bitcoin’in kaydettiği son değer kaybı ile de bir miktar geri çekilerek 135 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar