X

Binance CEO’su Müjdeyi Verdi, BNB Yükselişe Geçti

Binance CEO'sunun verdiği müjde Binance Coin fiyatını arttırdı.
18:21
25 Temmuz 2020

Önde gelen kripto para borsalarından Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile çok yakında oldukça popüler olan bir furyaya katılım sağlayacaklarını belirtti. Kripto para sektörünün şu sıralar en popüler trendinin DeFi yani merkezsiz finans olduğu biliniyor.

Synthetix, Compound ve Aave gibi kripto para projelerinin %300 ve üzeri yükselişler elde etmesi sadece topluluğun değil Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun da dikkatini çekti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 9.500 dolar seviyelerinde yatay grafik çizmesi de Binance Coin (BNB) için fırsat yaratabilir.

Binance CEO’su Duyuruyu Verdi, BNB Artışa Geçti

CZ, Twitter’dan yaptığı açıklamada yakında direkt olarak DeFi ile ilgili bir IEO yapacağını belirtti. Binance Launchpad ile 2019 yılının başından beri yapılan neredeyse her IEO 2 veya 3 kat artış yakaladı. Binance CEO’sunun son dönemlerin en popüler trendini Binance Launchpad ile birleştirmesi, yükselişin 7 veya 8 kat artmasına yol açabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

CEO’nun bu haberi vermesi ile BNB %7 ve üzeri artış yakaladı. BNB fiyatının yeniden 20 dolar seviyesini kırması ise yeni bir boğa dönemini beraberinde getirebilir.

Genellikle proje açıklandıktan sonra belirtilen BNB alım süresi esnasında fiyatın ciddi bir artış elde ettiği biliniyor. BNB’nin fiyatının bu süreç esnasında yeniden 30 dolar üstüne çıkabileceği düşünülmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar