Binance Borsasının Desteklediği Altcoinden Müjde Geldi! İşte Olacaklar!

Özet

  • En büyük kripto para borsasının desteğiyle faaliyete geçen ID Token için yeni gelişmeler var.
14:05
7 Nisan 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Uzun süredir launchpad yapmayan Binance sonuncusunda Space (ID)’yi duyurmuştu. Altcoin hızla popüler hale geldi. Binance borsası tarafından desteklenen bu tarz altcoinler uzun vadede devasa kazanç fırsatları sunabiliyor. Bu yüzden fiyata etki edebilecek yeni gelişmeler yakından izlenmelidir. Peki Space (ID) cephesinde son durum ne?

Space (ID) Haberleri

Web3 dünyası hızla büyüyor ve bununla birlikte kişinin dijital kimliklerini tek bir yerden yönetmek için güvenilir ve verimli bir entegre platforma ihtiyaç var. Space (ID) ekibi bu ihtiyaca çözüm ürettiğini iddia ediyor. Beta sürümünü başlatan proje kısa süre önce SPACE ID 2.0 için yeni özellikleri duyurdu. SPACE ID 2.0 yükseltmeleri kademeli olarak gerçekleşecek ve Space’in resmi duyurusunda şunlar yazıyor;

“PACE ID 2.0 resmi sürümünün gelişini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Beta sürümü artık geçmişte kaldı ve geliştirilmiş halini sıcak bir şekilde karşılayalım. Bu resmi lansman, bir dizi yeni iyileştirme ve topluluğun en sevdiği özellikleri getirerek platformu işleri ilerletmek için daha da güçlü bir itici güce dönüştürüyor.”

SPACE ID 2.0 güncellemesinin resmi lansmanı 4 ana özellikten oluşmaktadır;

  • Koleksiyon Teklifi
  • SPACE ID Hediye Kartı
  • Referral Program
  • SPACE ID Yolculuk Programı

Koleksiyon Teklifi

SPACE ID 2.0’a yapılan önemli eklemelerden biri de Koleksiyon Teklifi özelliğidir. Koleksiyon Teklifi ile koleksiyoncular ve yatırımcılar için belirli bir koleksiyonun eksiksiz bir setinden edinmek daha kolaydır ve bu varlıkların daha verimli alınıp satılmasına olanak tanır.

SPACE ID Hediye Kartı

SPACE ID Hediye Kartı artık hem BNB Chain hem de Arbitrum’da destekleniyor. Kullanılan krediler, .bnb veya .arb adlarının kaydı ve uzatılması sırasında kullanılabilir. Daha da önemlisi, Hediye Kartı özelliği beklenen talebi görürse platformun daha fazla kullanıcıya ulaşmasına yardımcı olacak.

Referral Program

SPACE ID 2.0’da Yönlendirme Programının dağıtımı tamamlandı! SPACE ID Yönlendirme programı sayesinde davet edilen kullanıcıların kayıt için harcadıkları paranın %15’i referans sahibine gidecek.

Space (ID) Nedir?

SPACE ID, web3 alan adlarını keşfetmek, kaydetmek, ticaretini yapmak ve yönetmek için tek duraklı bir kimlik platformuna sahip evrensel bir ad hizmeti ağı oluşturuyor. Ayrıca blockchain geliştiriciler için bir Web3 Name SDK & API hizmeti sunar. Çok zincirli dünyada herkesin dijital kimliğini kolayca oluşturup yönetmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Yazı hazırlandığı sırada ID Token 0,4528 dolardan alıcı buluyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI