Binance Az Önce Duyurdu! Bitcoin ve Bu 2 Altcoin İçin Ek İşlem Çifti Desteği!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kısa süre önce yaptığı duyuruda Bitcoin (BTC) ve 2 altcoin için yeni işlem çiftlerinin alım satıma açılacağını belirtti.
09:25
16 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kısa süre önce yaptığı duyuruda Bitcoin (BTC) ve 2 altcoin için yeni işlem çiftlerinin alım satıma açılacağını belirtti. İşte kripto para borsasının ek işlem çifti ile desteğini genişlettiği o 2 altcoin.

Binance’dan 2 Altcoin İçin Sürpriz Duyuru

Dev kripto para borsası Binance, SingularityNET (AGIX) ve Aptos (APT) için yeni işlem çiftlerinin alım satıma açılacağını duyurdu. Yapılan duyuruda “BTC/RON, AGIX/USDT ve APT/ETH işlem çiftlerinin alım satım işlemleri 17 Şubat 2023 tarihinde TSİ 11.00’da başlatılacaktır. RON bir itibari para birimidir ve diğer kripto para birimlerini temsil etmemektedir.” notu düşüldü.

İşlem çifti, yatırımcıların almak istediği bir kripto paranın hangi fiat para birimi veya kripto para ile alacağının karşılığıdır. Herhangi bir kripto para satın alırken hangi fiat para birimi veya kripto para ile kripto parayı alacağınızı işlem çifti seçerek belirlemektesiniz. AGIX/USDT işlem çifti AGIX almak isteyen yatırımcıların USDT ile ödeme yapabileceği, APT/ETH işlem çifti APT almak isteyen yatırımcıların ETH ile ödeme yapabileceği, BTC/RON işlem çifti ise BTC almak isteyen yatırımcıların RON ile ödeme yapabileceği anlamına geliyor.

SingularityNET ve Aptos’da Son Durum

Binance’ın duyurusu sonrası yatırımcıların dikkatini üzerine çeken SingularityNET ve Aptos‘un yeşil bölgede işlem gördükleri görülüyor. SingularityNET projesinin yerel varlığı AGIX, yazım sırasında son 24 saatte kaydettiği yüzde 6,73 yükselişle 0,4721 dolardan ve 568.4 milyon dolar piyasa değeri ile işlem görüyor. AGIX’te tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 20 Ocak 2018 tarihinde 1,86 dolarla kaydedilmişti. Güncel fiyatlar altcoin ATH’ının yüzde 74 altında işlem görüyor.

Öte yandan yaptığı AirDrop ile 2022’ye damga vuran APT‘nin son 24 saatte çift hanede yükseldiği görülüyor. APT, yazım sırasında yüzde 13’ün üzerinde yükselişle 16,23 dolardan ve 2.6 milyar dolar piyasa değeri ile işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar