X


BarnBridge Coin Nasıl Alınır?

BarnBridge Coin Nasıl Alınır?
18:04
27 Temmuz 2021

BarnBridge Coin, kullanıcıların DeFi verim hassiyetini ve fiyat oynaklığına karşı korunmalarını sağlayan bir protokol olan BarnBridge’i yöneten bir ERC-20 token’ıdır.

BarnBridge (BOND) Nedir?

BarnBridge (BOND), riskleri token’leştirmeye yönelik bir protokoldür. Eylül 2020’de piyasaya sürülmüştür. BarnBridge, yatırımcıyı piyasaya oynaklığına maruz bırakan takas edilebilir token’lar oluşturmaya yönelik bir DeFi protokolüdür. BarnBridge, DeFi’yi daha esnek ve verimli hale getirmek adına işlevselliği ön planda tutan bir projedir.

Platform, piyasa dalgalanmalarını ve risklere maruz kalmayı tokenize ederek, risk istemeyen yatırımcılar için oynaklığı azaltabilir veya artırabilir. BarnBridge, DeFi pazarında geleneksel risk yönetimi araçlarına ve sabit gelirli araçlara imkan tanır. Projenin merkezinde kripto para risklerini kategorilere ayırarak yatırımcıların risk profilleri doğrultusunda farklı ürünlere veya varlıklara yatırım hizmeti vardır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BarnBridge, piyasa dalgalanmalarına dayalı tokenize türevler oluşturur. Temel piyasalara örnek olarak getiri oranları, fiyatlar, piyasa tahmin oranları, temerrüt oranları ve diğerleri dahildir. Bu türev token’ları yüksek, orta ve düşük risk/ödül kategorilerine ayrılır. BarnBridge, sabit gelir dilimleri ve oynaklık içeren bir çapraz platform risk token’ı protokolüdür.

BarnBridge’in avantajı, sabit gelirli kazançları bir araya getirip sistemin verimliliğini artırarak sürekli hale getirmektir. Geleneksel finans açısından ise BarnBridge hisse senedi alım satım işlemi için değerlendirilebilir.

BOND Coin Nereden Alınır?

BOND Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. BarnBridge Coin; Binance platformunda BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD ve BOND/USDT paritelerinde işlem görüyor. BOND Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 21.64 dolardan alım satım işlemi görüyor.

BOND satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de BarnBridge Coin satın alabilirsiniz. BOND/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. BOND/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından BOND Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar