reklamı kapat

“Cardano’nun 1 Trilyon Dolar Değerlenmeye Ulaşan İlk Kripto Para Olmasını İstiyorum”

Cardano'nun kurucusu ve CEO'su Charles Hoskinson, bir kez daha iddialarıyla gündemde yer edinmeyi başardı.
15:00
22 Temmuz 2018

Dünyanın en popüler sekizinci kripto para birimi Cardano’nun kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, şirketin gelecek vizyonuna yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Cardano bünyesinde başlatılan bir Blockchain girişimi olan EMURGO ile yapılan toplantıda konuşan Hoskinson, şunları kaydetti:

Cardano’nun 1 trilyon dolarlık değerlenmeye ulaşan ilk kripto para birimi olmasını çok istiyorum. Çünkü,  Cardano’nun  varoluş amacı, kendi kendini idame ettirebilen bir proje olmak.

Cardano’nun Bitcoin’den çok farklı olarak gerçek bir amaca hizmet ettiğini belirten Hoskinson, Bitcoin’in itibari para birimlerine dönüştürülebilen spekülatif bir yatırım aracı olduğunu ifade etti. Ayrıca, Hoskinson, restoranlarda çalışan insanların maaşlarını Cardano üzerinden alabilmesi için dünya genelinde kabul görmek istediklerini kaydetti.

Charles Hoskinson, Cardano ekosistemindeki projeleri geliştirmeyi, tanıtmayı ve desteklemeyi amaçlayan Blockchain girişimi EMURGO hakkında da açıklamalarda bulundu.

EMURGO,  sektördeki merkezileşmenin ortaya çıkardığı dolandıcılık, yolsuzluk, hırsızlık gibi sorunları çözmesi halinde bir “me too” hareketi başlatabilir.

Bir Reddit kullanıcısı Hoskinson’un açıklamalarından sonra şu paylaşımda bulundu:

%12.840’lık bir yükselişle Cardano başına 22 dolar! Chales’a güveniyorum, o çok büyük bir vizyoner…  Onu bütün gün dinleyebilirim!

Barbara Taylor adlı bir Youtuber ise şunları kaydetti:

Tüm bu parlak gelecek hedeflerinin gerçekleşmesini dört gözle bekliyorum. Hoskinson çok çılgın biri.

Sizce, iddiaalarıyla sık sık gündeme gelen Hoskinson ve kısa sürede inanılmaz bir yükseliş yaşayarak dünyanın en popüler kripto paraları arasında sekizinci sıraya yerleşen Cardano başarılı olabilecek mi?  Görüşlerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.