X

Axie Infinity (AXS), Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) Fiyat Analizi!

Piyasa değeri yüksek birçok Metaverse projesinin kripto para birimi, 24 saatlik zaman diliminde de yüksek oranlı değer artışları kaydetmeye devam etti.
12:58
25 Kasım 2021

Bitcoin’in değer kaybettiği ve piyasanın genel itibariyle aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydettiği bir dönemde birçok Metaverse projesi, yüksek bir fiyat performansı sergileyerek değer artışlarına devam etti.

Axie Infinity (AXS)

Son 1 yıl içerisinde 0,40 dolar fiyat seviyelerinden kaydettiği yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 160 dolar seviyelerini aşan AXS, son günlerde benzer projelere sahip kripto para birimlerine nazaran yüksek bir fiyat performansı sergileyemeyen nadir kripto varlıklardan biri oldu. AXS, haftalık zaman diliminde 144 dolar direnç seviyesini birden fazla kez test etse de bu direnci aşamadı ve yüksek oranlı bir değer artışı kaydedemedi. Son 24 saat içerisinde kaydettiği fiyat hareketleri ile de AXS, 137 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Decentraland (MANA)

Decentraland’ın kripto para birimi MANA, kripto para piyasasının genel itibariyle düşüş eğiliminde olduğu bu günlerde yüksek bir fiyat performansı sergileyen nadir kripto para birimlerinden biri oldu. Kaydettiği yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte bir yükseliş ivmesi kazanan MANA, son 24 saatte de bu yukarı yönlü fiyat hareketlerine devam etti. MANA, 24 saatlik zaman diliminde ortalama %25’lik bir değer artışı kaydederek 5,66 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

The Sandbox (SAND)

CoinMarketCap’in “piyasa değeri açısından ilk 100 kripto para birimi arasında en çok yükselenler” listesinde son günlerde birçok kez birinci sıraya yerleşen SAND, yüksek oranlı değer artışları kaydetmeye devam etti. SAND, 24 saatlik zaman diliminde %10’dan fazla bir yükseliş hareketi kaydetti ve 8,18 dolar fiyat seviyelerinden işlem görerek 10 dolar direnç seviyesine önemli ölçüde yaklaştı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar