X


Artık Shiba Inu (SHIB) ile Lamborghini Alabilirsiniz! Lüks Otomobil Bayisi Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemlerine Ekledi

Artık Shiba Inu ile Lamborghini satın alabileceksiniz.
13:15
21 Kasım 2021
Artık Shiba Inu (SHIB) ile Lamborghini Alabilirsiniz! Lüks Otomobil Bayisi Shiba Inu'yu Ödeme Yöntemlerine Ekledi
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler şaka para birimi Shiba Inu gün geçtikçe pek çok sektörde kabul görmeye devam ediyor. Bugün bunlara bir yenisi daha eklendi. Öyle ki Las Vegas merkezli lüks bir otomobil bayisi, ödemelerde Shiba Inu‘yu kabul etmeye başladığını açıkladı.

Artık Shiba Inu İle Lamborghini Alabilirsiniz

Las Vegas merkezli bir lüks otomobil bayisi olan Vegas Auto Gallery, Cumartesi günü yaptığı bir açıklama ile mevcut kripto para birimi ödeme seçenekleri listesine Shiba Inu‘yu eklediğini duyurdu.

Sektörün deneyimli isimleri Nick Dossa ve Ed Ghaben tarafından 2018’de piyasaya sürülen şirket, etkileyici bir yüksek kaliteli otomobil filosuna sahipken bayinin showroomunda Lamborghini, Aston Martin, Rolls-Royce ve Bentley gibi çok çeşitli lüks markalar yer alıyor.

Geçen Aralık ayında açıklamalarda bulunan Dossa, Bitcoin alımlarının bayinin toplam gelirinin %5’ini oluşturduğunu belirtti.

Kripto para işlemleri, önde gelen kripto ödeme işlemcisi BitPay aracılığıyla otomatik olarak dolara dönüştürüldüğünden dolayı, Vegas Auto Gallery, yüksek fiyat oynaklığına bağlı herhangi bir riskle karşı karşıya kalmıyor.

Başlangıçta bir Dogecoin nakavtı olarak reddedilen Shiba Inu, son zamanlarda trader’lar arasında önemli bir çekiş kazanıyor.

SHIBi Daha Fazla Şirket Tarafından Kabul Edilebilir

Ayrıca büyük elektronik perakendecisi Newegg, Cuma günü yaptığı açıklama ile ödeme seçeneği olarak popüler şaka para birimini ekleme olasılığını ima etti.

Bu haftanın başlarında, AMC patronu Adam Aron, BitPay’in Shiba Inu’yu kabul etmeyi kabul ettiğini duyurdu. Dünyanın en büyük sineması, bundan iki ay sonra mevcut kripto para birimi seçimine SHIB‘yi ekleyebilir.

Ethereum tabanlı kripto para birimi de daha küçük trader’larla hız kazanıyor. Paris’teki bir bistro, Ekim ayı sonlarında Shiba Inu ödemelerini etkinleştirdikten sonra manşetlere taşındı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar