Analiste Göre Ethereum (ETH), Yakın Vadede Bu Fiyat Seviyelerini Test Edebilir!

Piyasadaki son durumu değerlendiren kripto para analisti, Ethereum (ETH) adına yakın vadeli kritik fiyat seviyelerine işaret etti.
11:44
31 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medyada “Kaleo” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter’dan yaptığı paylaşımları ile piyasadaki son durumu değerlendirdi ve Ethereum (ETH) adına yakın vadeli kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Analist, piyasanın yeniden yükselişe geçmesi ile birlikte ETH’nin yakın dönemde güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabileceğine yönelik düşüncelerini dile getirdi.

Analist, Güncel Teknik Görünümü Değerlendirdi

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile piyasadaki son durumu değerlendiren kripto para analisti, Ethereum (ETH) adına kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Analist, ETH‘nin son haftalardaki fiyat performansına dikkat çekti ve kripto para piyasasının yeniden yükselişe geçmesi durumunda güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabileceğini öne sürdü. Analiste göre Ethereum (ETH), piyasadaki yükselişin devam etmesi durumunda yakın ve orta vadede %50’yi aşkın bir değer artışı ile 3.600 dolar seviyelerine varan bir yükseliş hareketi başalatabilir.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Haftanın son gününe düşüş ile başlayan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 23.660 dolar seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin’deki değer kayıplarının da etkisiyle yönünü yeniden aşağı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 1.690 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinde de son 24 saatte %0,5’lik bir düşüş kaydedildi. Öte yandan Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 155 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar