X


Analist, “Süper Döngü” İle Rekor Kırmaya Hazır 6 Kripto Parayı Paylaştı

Kripto para analisti Merten, 6 kripto para projesine dikkat çekti.
17:22
11 Nisan 2021

Kripto para analisti ve influencer Nicholas Merten, son dönemdeki yükselişlerin aslında hala başlangıç sayılabileceğini belirtti. Analist, özellikle DeFi sektörünün henüz beklenen yükselişi yaşamadığını ve bunun yaşanması ile süper döngünün başlayacağını vurguladı.

Ünlü Analistin Favorisi: DHT

DataDash kurucusu Merten, 450.000’e yakın takipçisine özel hazırladığı son videosunda söz konusu süper döngünün nasıl olabileceğini açıkladı. Analist, şu an piyasadaki birçok DeFi projesinin dikkat çektiğini ve kendisinin de 6 kripto paraya göz diktiğini belirtti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Merten’in süper döngüde beklediği temel durum ise özellikle DeFi ve NFT kaynaklı projelerin rekor üzerine rekor kırması. Kripto para piyasasında yaşanan yükseliş esnasında ilk olarak DeFi projeleri yükselse de son haftalarda genellikle sektörün eskilerinden olan kripto paralar yükselmekte.

Merten ise şimdi DeFi sektörünün dHedge DAO (DHT) ile hareketlenmesini bekliyor. Söz konusu kripto paranın arkasındaki türev ürün borsasından ve platformundan memnun olmadığını belirten Merten, buna rağmen kripto parasının gelecek vaat ettiğini vurguladı. DHT/BTC paritesinde özellikle DAO’ların ulaşacağı popülerlik ile rekor bekleyen analist, ilk tercihini DHT olarak netleştirdi. Dhedge teknik olarak herkesin bir yatırım fonu oluşturabilmesini ve isteyen herkesin bunu copy trade ile takip edebilmesini hedefliyor.

Merkezsiz Borsalar UNI ve SUSHI Gündemde

Analistin listesindeki diğer kripto para projelerinin ise merkezsiz kripto para borsalarına özel tokenler olduğu görülüyor. Bunların başında SushiSwap (SUSHI) gelirken üçüncü sırada Uniswap (UNI) bulunuyor.  UNI’ye yatırım yapan Merten, buna ek olarak SUSHI/BTC paritesinde de patlama bekliyor.

Merten’in dikkat çektiği bir diğer DeFi projesi ise Yearn Finance olarak gözüküyor. YFI/BTC paritesinin önemli bir yükselişe gebe olduğunu ifade eden Merten, YFI’nin bütün sektörün belkemiği olduğunu ifade etti. Bir süredir teknik direnci kıramayan YFI’nin kırılma anına geldiğini belirten Merten, bu kırılmanın çok şiddetli olacağını da düşünmekte.

6 Altcoinlik Listede Dikkat Çeken 2 Kripto Para 

Analistin listesindeki beşinci kripto para ise 1inch kripto para borsasının 1INCH tokeni oldu. Bu da UNI ve SUSHI gibi altyapıya sahip olsa da analist bunun son dönemde yerinde saymasına dikkat çekti.

Merten’in listesinin dibinde ise oldukça düşük piyasa değerine sahip Warp Finance bulunuyor. Merten bu projenin danışmanı olduğunu da belirterek piyasaya yönelik uyarıda bulundu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar