X


Analist Ethereum Fiyatının Yükseleceği Seviyeyi Açıkladı

Ethereum fiyatının bugünkü rallisi devam edecek mi?
22:17
23 Temmuz 2020

Ethereum bugün inanılmaz bir ralli performansı sergileyerek bir anda 240 dolar seviyelerinden 275 dolar seviyelerine yükseldi. Aslında 22 Temmuz tarihinde de Ethereum’un birçok kripto para borsasında 250 dolar direncinin üstüne çıktığı görülmüş ve bu durum yükseliş sinyali olarak yorumlanmıştı.

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi 275 doları test ettikten sonra ise burada kaldı ve kısa vadeli konsolidasyon sürecine girdi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %12 yükselişe sahip olan ETH’nin birim fiyatı ise 274 dolar olarak gözüküyor. Tanınan bir kripto para analisti ise bu fiyat seviyesinin ETH için hala çok az olduğu kanısında.

Ethereum 500 Dolara Kadar Çıkacak

Crypto Michael, Twitter üzerinden yayınladığı analizinde hem Ethereum hem de Litecoin fiyatını değerlendirdi. Analist video linkini paylaştığı bu tweet’inde Ethereum’un önümüzdeki tarihlerde 311 dolar seviyesini göreceğini, buradan 464 dolara çıkacağını ve son olarak 500 dolar ile 2020 yılının rekorunu kıracağını belirtti.

Analistin bu tahmininin gerçekleşmesi için ise ETH fiyatının takıldığı 275 dolar direncini kırması gerekiyor. Buradan hızlı bir şekilde 300 dolara çıkılması ise oldukça olası.

Analist Ethereum yorumunun yanı sıra Litecoin için de yükseliş beklediğini belirterek aslında yakında mini bir altcoin boğası görüleceğine işaret etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
İlgili Yazılar