X


Analist: Ethereum Fiyatı Patlamaya Hazır!

Crypto Michael Ethereum fiyatının potansiyelini yorumladı.
17:42
20 Temmuz 2020

Kripto para analiz firması Glassnode, kripto para borsalarına yatırılan Ethereum miktarında özellikle son 24 saat içerisinde çok ciddi bir artış olduğunu açıkladı. Glassnode verilerine göre kripto para borsalarına yatırılan ETH miktarı son 24 saat içerisinde %30,4 artış yaşayarak 566.500’e kadar yükseldi. Bu aslında uzun süredir durgun bir fiyat grafiği sergileyen ETH’nın çıkış yolu olabilir.

Önde gelen kripto para analistlerinden Crypto Michael ise toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para biriminin fiyatının yakın vadede 500 doları geçeceğini ifade etti. Merkezsiz finans uygulamalarının yaşadığı yükseliş çılgınlığı ETH/USD fiyatına çok fazla etki etmese de Ethereum 2.0 güncellemesinin yaklaşması yatırımcıları heyecanlandırıyor olabilir.

Ethereum 2.0 İle Fiyat Patlama Yaşayabilir

Ethereum 2.0 ile ağın tamamen değişeceği ve Staking özelliğinin yanı sıra ağı yavaşlatan ve çevre düşmanı olan madenciliğin de ortadan kalkacağı vurgulanmakta. Bu da içerisinde 0,1 ETH’den fazla fon bulunan Ethereum cüzdanlarının sayısında ciddi bir artış yaşanmasını sağladı ve tüm zamanların rekoru kırıldı. Yatırımcıların yıl sonunda olacağı tahmin edilen ETH 2.0 için yatırımlarını arttırması, fiyata da etki edebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Analist Crypto Michael da buna vurgu yaparak yakın dönemde Ethereum fiyatının 500 dolar üstüne çıkmasını beklediğini açıkladı.

ETH/USD işlem çifti bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise 238 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar