reklamı kapat

Analist Duyurdu: Ethereum’da Yeni Fiyat Hedefi Ne?

Ethereum 2020 yılında 790 dolara ulaşabilecek mi?
13:00
26 Mayıs 2020

Ethereum (ETH) 10 Mayıs tarihinden bu yana 180 dolar ile 200 dolar bölgesi arasında sıkışıp kaldı ve bir türlü ne aşağıya ne de yukarıya çıkamıyor. Önde gelen kripto para analistlerinden birisi olan Ryan Adams ise, Ethereum’un şu an değerinin çok altında olduğunu ve hak ettiği noktada bulunmadığını düşünüyor.

ETH fiyatının gelecekte ciddi bir yükseliş elde edebileceğini belirten yatırımcı, bunun değer saklama aracı görevi bile görebileceği kanaatinde. Peki Ether’de yükseliş bekleyen tek kişi Ryan Adams mı? Aslında sosyal medyadaki genel kanıya bakıldığında yatırımcıların birçoğunun ETH’de ciddi yükseliş beklentisi içerisinde olduğunu görmek mümkün.

Ethereum 2020 Sonunda 790 Dolar Olacak

Bunun yanı sıra Twitter’ın ve TradingView’in tanınan analistlerinden Wolf da Ethereum için 2020 yılı sonuna oldukça net bir fiyat tahmininde bulundu. Wolf, Ether’in 2020 yılı sonunda 790 dolara kadar yükseleceğini belirtti. Ethereum’un 2018 yılındaki zirve fiyatının 1.400 dolar, Bitcoin’in ise 20.000 dolar olduğu düşünülecek olursa bu tahmin oldukça olası gözüküyor.

Bitcoin, rekorundan yaklaşık olarak %55 oranında kayıp yaşadı ve 9.000 dolar bandı etrafında kaldı. Ethereum’un ise 1.400 doların yaklaşık olarak %80 gerisinde olduğu görülüyor. Bu da ETH/USD işlem çiftinin önümüzdeki günlerde daha fazla yükseliş yakalama imkanına sahip olduğunu gösteriyor.

ETH’nin bu kadar yükselmesi, doğal olarak bütün piyasanın yukarı çıkmasını sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.