reklamı kapat

Analist: Bu Gelişme Ethereum’a İyi Gelecek

Spartan Black kurucu ortağı, Ethereum fiyatının yükselişini yorumladı.
15:21
2 Ağustos 2020

Ethereum neredeyse her alanda oldukça iyi bir performans sergilemekte. Ethereum altyapısına bakıldığında merkeziyetsiz uygulamaların sayısının ve bunun kullanıcılarının arttığı görülüyor. Ethereum cüzdan adreslerinde ve aktif ETH yatırımcılarında da ciddi bir artış mevcut.

Ethereum 400 Doları Gördü

Bunun yanı sıra uzun süredir hareketsiz olan ETH fiyatı da son bir haftadır harekete geçti ve 400 dolar seviyesine kadar çıkmayı başardı. Şu an için yükselişe yönelik herhangi bir sebep olmasa da ETH fiyatının genel olarak piyasadaki FOMO’dan dolayı arttığı tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra birçok yatırımcının beklediği önemli gelişmeden ise hala net bir açıklama gelmedi.

Ünlü kripto para analisti ve Spartan Group kurucu ortağı Kelvin Koh ise ETH 2.0 hakkındaki her bir yenilik haberinin Ethereum fiyatına yükseliş getireceğini belirtti. Analist, ETH 2.0’nin önemli bir kilometre taşı olduğunu ve 2-3 yıllık rekorun bununla geleceğini ifade etti.

Son 2 – 3 yıllık süreçte ETH 2.0 ile ilgili her bir aşamanın (Muir Glacier ve benzeri hard fork’lar) ETH‘yi en son aşamaya bir adım daha yaklaştırdığını ifade eden analist, açıklamasının devamında da önümüzdeki günlerdeki olumlu ETH 2.0 haberlerinin fiyata yükseliş getireceğini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.