reklamı kapat

Altın Örümcek Ödülleri’nden BtcTurk’e Ödül

Btcturk, “mobil uygulama ve bankacılık-finans” kategorisinde üçüncülük ödülünü kazandı.
14:41
26 Haziran 2020

Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu olan BtcTurk, Altın Örümcek Ödülleri’nde mobil uygulama, bankacılık-finans kategorisinde üçüncü oldu.

Profesyonel yatırımcılara hitap eden sitesi BtcTurk | PRO ile Türkiye’nin en iyi internet ve dijital uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Ödülleri’nde finale kalan BtcTurk, “mobil uygulama ve bankacılık-finans” kategorisinde üçüncülük ödülünü kazandı.

Rekabet Büyüktü

Özel ve kamu bankalarıyla yarışan ve üçüncülük ödülünün sahibi olan BtcTurk’ün yanı sıra Altın Örümcek Ödülleri’nin mobil bankacılık kategorisinin birincisi Ziraat Bankası oldu. Etkinliklikte ikincilik ödülü ise Fastpay’e verildi.

Bunların yanında BtcTurk, bu ödülü ile ilk Bitcoin ve kripto para alım satım platformu olarak tarihi bir başarı elde etmiş oldu. Türkiye’nin 81 ilinden 800 bini aşan kullanıcıya sahip olan BtcTurk, üyelerinin farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunarken, bugüne kadar yaptığı yatırımları ile müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak gelişim kaydediyor.

Öte yandan yarışma tarihinde ilk defa bir Bitcoin ve kripto para alım satım platformunun mobil bankacılık kategorisinde ödül almaya hak kazanmış olması da dikkat çeken bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Platformun açıklamalarına göre BtcTurk | PRO, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anlık takip etmek isteyen, Bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken detaylı analizlere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.

BtcTurk 7. Yaşını Kutluyor

Ödülün yanı sıra son günlerde borsanın farklı bir heyecanı daha var. BtcTurk 1 Temmuz’da 7. yaşını kutlayacak. Bununla ilgili YouTube kanallarına da bir video yükleyen platform, geçen yılki doğum gününde çeşitli etkinlikler gerçekleştirmişti. Bu sene benzer etkinliklerin olup olmayacağı ise henüz belli değil.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.