reklamı kapat

5 Ayda Yüzde 3.600 Artan Kripto Paranın Yükselişi Sürecek Mi?

Justin Sun'ın yeni kripto para projesinin rekor kırdığı görüldü.
21:27
11 Ağustos 2020

Tron Foundation’ın kurucusu ve CEO’su Justin Sun bundan aylar önce yeni kripto para projesini duyurmuş ve JUST (JST) isimli kripto para birimini piyasaya sürmüştü. JUST, 5 ay gibi kısa bir sürede %3.600 gibi inanılmaz bir yükseliş elde ederek tam anlamıyla bütün listeleri altüst etti.

Merkeziyetsiz stablecoin olarak lanse edilen JUST ilk olarak yine Justin Sun’ın sahip olduğu Poloniex kripto para borsasının IEO yöntemi LaunchBase ile piyasaya sürüldü. Platform aslında Nisan ayı başlarında piyasaya sürülmüştü ve bunun Justin Sun’ın yeni projesi için hazırlandığı biliniyor.

Justin Sun’ın Yeni Token’ı Rekor Kırdı

BitTorrent ve Tron CEO’su Justin Sun Nisan ayında yaptığı açıklamada projeyi ilk olarak “djed” olarak tanıtsa da daha sonra bunun adını kendi ismini anımsatan JUST ile değiştirdi. Bu hareketi tepki çekse de JUST yatırımı yapanlar bu kazançtan dolayı oldukça memnun olmuş olabilirler.

JUST, IEO fiyatının %3.600 üzerinde olsa da bunun MakerDAO’nun aynısı ve kopyası olduğu iddiaları hala devam ediyor. Türkiye’nin tanınan kripto para analistlerinden Crypto Wisdom’un da JUST yatırımı ile 10 kat kazanç elde ettiği görüldü.

Wisdom’un takipçileri ile birlikte birçok kişi JUST fırsatını yakalamış gibi gözüküyor.  Altcoin piyasasındaki hareketlilik Bitcoin’in durgunluğu sayesinde daha da devam edecek gibi gözüküyor.

Yine de Justin Sun’ın diğer projelerinde olduğu gibi bunun yükselişinin de tek seferlik olduğunu söylemek mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.