2023 Terra Luna Classic (LUNC) Yorumu! Bu Gelişme Artışı Getirebilir!

Terra Luna Classic'de (LUNC) bu gelişme beklenen fiyat artışını getirebilir! 2023 yılı kripto para birimi adına iyi gelecek mi?
21:30
5 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Terra Luna Classic fiyatı kripto para piyasaları genelinde etkili olan düşüş fiyatın 0,00015486 dolara geriledi. İşte popüler altcoini önümüzdeki günlerde neler bekliyor? İşte Terra Luna Classic fiyat analizi!

LUNC Yakımları!

LUNC’ın son haftalardaki karışık fiyat hareketi, olumsuz piyasa duyarlılığı ve Terra Luna Classic’in ekosistemini en iyi nasıl destekleyeceğine dair iç anlaşmazlıkların ardından gerçekleşti. Ancak kripto para biriminde önümüzdeki aylarda yapılması planlanan token yakma işlemleri ile artabileceği iddiaları hakim.

Terra Luna Classic’in grafiklerini ele alan analistler, token’ın teknik açıdan her iki yöne de hareket edebileceğini belirtti. Göreceli güç endeksi (RSI) 40 civarında seyrediyor ve bu durumda dip seviyelerden ayrılmadan önce bir süre daha devam edebilecek satış baskısı olabileceğini gösterebilir. Benzer şekilde LUNC’ın 30 günlük hareketli ortalaması 200 günlük seviyenin yakınlarında seyrediyor. Yine bu durum bir ralli yaşamadan önce daha fazla düşüş olabileceğinin işareti olabilir.

Fiyat Analizi!

Kripto para birimindeki teknik belirsizliğe rağmen LUNC’ın bu yıl içerisinde ciddi fiyat artışlarına tanık olabileceği öne sürülüyor. Bunun başlıca nedeni olarak ise Binance gibi çeşitli kripto para borsalarında meydana gelen devam eden yakma işlemleri gösteriliyor. Yazının kaleme alındığı tarihte toplam dolaşımdaki 6,87 trilyon arzdan yaklaşık 37,1 milyar LUNC yakıldı. Bu durum toplam arza göre çok fazla görünmeyebilir, ancak özellikle yanma oranını artırmaya yönelik topluluk çabası göz önüne alındığında önümüzdeki aylarda yakım işlemlerinin artabileceği belirtiliyor.

Öte yandan geçtiğimiz birkaç gün içerisinde Terra Luna Classic blok zincirinde, gelişimi artırmayı amaçlayan bir görev gücü oluşturma teklifi kabul edildi. Artan geliştirme, LUNC’ın daha fazla kullanıcı çekmesine ve ağına daha fazla fayda sağlamasına yardımcı olabilir. Bu durumda kripto para biriminin  uzun vadede büyümesine neden olabileceği belirtiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar