Yüzde 650 Artış! Uzman Analistten Bu Altcoin İçin Dikkat Çeken İddia!

Kıdemli analistten bu altcoin için ilginç iddia! Analiste göre bu altcoin olası pozitif gelişmeler neticesinde yüzde 650 oranında artabilir!
11:30
29 Eylül 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Piyasalarda adından sıkça bahsettiren bir kripto para analisti, Ripple (XRP) fiyat hedefine ulaşana kadar XRP için yükseliş duruşuna olan inancını devam ettiğini bildirdi.

XRP’da Yükseliş Işığı

Kıdemli analist DonAlt teknik özet haber bülteninin son sayısında, XRP’nin 0.40 dolar seviyesi ile kritik bir direnç bölgesini kırdığını ve mevcut konumu ile 0.60 dolar aralığı arasında yükselişine engel olacak bir durum olduğunu öne sürdü.

XRP/USD paritesinin 0.40 dolar seviyesinden başlayan yükseliş serüveni 0.50 dolar seviyesinde duraksadı. Pariteni yükselişine engel olabilecek büyük direnç bölgesi 0.60 dolar seviyelerinde bulunuyor. Benim görüşüm ise 0.40 dolarlık kırılmanın önemli olduğunu ve bu nedenle XRP’da en az 0.60 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş ışığı olduğu yönünde. Ayrıca kripto para birimlerindeki son yeşil mumları da göz önüne alındığında, olası bir yükseliş mümkün. Yükseliş görünümünün Geçersiz kılınabilmesi için toplam momentum kaybı veya kırılma seviyelerinin altına gerileme hareketi.

Yüzde 650 Artış Beklentisi!

Geçtiğimiz hafta içerisinde DonAlt, Ripple Labs’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile açtığı davayı çevreleyen iyimserlik nedeniyle XRP’ın çoğunlukla yükseliş eğiliminde olduğunu söylemişti. Davanın her iki tarafı da bir davanın yargılanmadan sona erdirilmesi talebi olan özet karar için başvurdu.

Öte yandan analist kripto para birimi için fiyat hedefi olarak belirlediği seviyeyi açıklayarak, Ripple’da çok büyük çaplı bir yükselişe işaret etti. Kıdemli analist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Ripple’ı SEC haberleri neticelenene kadar tutmak istiyorum. Çünkü kripto para birimini satın almamın sebebi ona uzun vadeli bir yatırım gözüyle bakmam. Eğer XRP davayı kazanırsa… Bence giga moon olacak… Ben işte bu yükseliş sırasında bakiyemi tasfiye edeceğim… Dava neticesinde Bitcoin 21.000 dolar seviyelerinde sağlam bir şekilde tutunursa, XRP fiyatı 3 dolar seviyelerine kadar yükselebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar